архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури, ФОТООГЛЯДИ

Dixon House – порятунок від міської суєти від Designgroup Stapleton Elliott

вівторок, 23 Листопад 2010, Переглядів: 1,782

Дизайнери Designgroup Stapleton Elliott представили проект Dixon House, який був розроблений, як місце, куди можна приїхати на вихідні. Розташований в сільській місцевості, цей будинок відмінно рятує від міської суєти, дозволяє розслабитися і відпочити з сім’єю та друзями, насолоджуючись природою і сільським ландшафтом Нової Зеландії.

Згідно архітектурним планом, Dixon House складається з трьох окремих павільйонів. Вони розташовані по колу і, немов захисні бар’єри, охороняють спокій і умиротворення внутрішнього дворика. В одному з житлових блоків розташована господарська спальня, інші два складаються з гостьових та службових кімнат. З кожного окремого приміщення відкриваються приголомшливі і унікальні види. У той же час, багато кімнат будинку розташовані згідно з бажанням ізолюватися від навколишнього світу, щоб ніщо не порушило комфортний відпочинок.

Гарний білий павільйон розташований з орієнтацією на північний схід і південний захід. У ньому розміщуються затишна вітальня, кімнати для відпочинку та розваг. Центральним елементом дизайну даного блоку став камін, який об’єднує в собі поняття затишку, тепла, домашнього вогнища, приємного проведення часу з друзями та ін. Злегка піднесена тераса, гарний внутрішній дворик підсилюють враження від затишного будинку і роблять даний блок одним із найкомфортніших та найулюбленіших серед господарів і гостей будинку. Великі скляні двері здатні перетворити приміщення у відкритий простір і перетворити сімейний обід в приємну подію на свіжому повітрі.

Dixon House був побудований поруч з місцевим гольф-клубом. Величезна зелена територія на північ від будинку і красивий пагорб на південному кордоні, багатий рослинний світ – все це радує око і змушує забути про кам’яні джунглі. Сам будинок підноситься над цією красою і розташований на платформі висотою близько двох метрів.Подібні публікації:

  1. Будинок VI (House VI – Frank House) у США від Пітера Айзенмана (Peter Eisenman).
  2. Сучасний будинок House Gunderson від WRB Architects
  3. Сучасна архітектура лісового будинку BR House від Marcio Kogan
  4. Будинок у формі моста від Joeb Moore + Partners Architects

Залиште свої враження!z