архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Свято в домі Houssein Jarouche від Triptyque

понеділок, 10 Січень 2011, Переглядів: 2,126

Коли найкращі архітектори Бразилії об’єднуються з найвідомішими та креативними дизайнерами для роботи над єдиним проектом, відбувається диво. Так, студія Triptyque і господар квартири Houssein Jarouche цілий рік спільно працювали над перетворенням квартири в 300 кв.м. І це порівняно не великий термін для проекту такого масштабу, що ще раз доводить, що за наявності подібних поглядів працюється набагато простіше і продуктивніше. Результатом такої спільної праці стала ця унікальна квартира, повністю відбиває сутність її власника – повна контрастів і несподіваних сюрпризів.

Спочатку квартира планувалася як галерея з кімнатами без чітко означених функціональних призначень. Головним завданням було задіяти найнесподіваніші площі, об’єднати простір воєдино, розділивши його на кілька кімнат одночасно.

Грубий бетон, нержавіюча сталь, білі стіни – ось основні елементи даної квартири, привносять настрої мінімалізму, що, однак, не робить проект «холодним». Всі меблі та аксесуари розташовані таким чином, що навколо них є достатньо вільного простору, всі деталі займають самі видні місця, ніщо не втрачається в просторі. Ну і не варто забувати, що це Бразилія – тут стільки інтенсивності, фарб, руху!

З першого погляду на квартиру увагу відразу ж привертає книжкова шафа – монументальна конструкція, що приховує технічну основу будівлі (ліфт і сходи). Полиці носять назву Treme Treme і є спеціальною розробкою Triptyque. Вони присутні в кожній кімнаті й визначають весь проект в цілому – через книжкові полиці потрапляєш в квартиру, немов через печеру, темряву крокуєш до світла. Вони уособлюють собою гігантську скульптуру, задану певний тон усій квартирі, і служать унікальним дисплеєм для колекційних речей господаря.

У центрі проекту гордо розміщується кухня з цільного каменю. Вона є місцем зустрічі і розташована безпосередньо перед книжковою шафою. Дизайнер безумовно не боявся контрастів, адже в даній квартирі всі елементи протистоять один одному, що виливається в якийсь поетичний діалог. Візуальний контраст між солодко-штучним і грубі-природним ідеально виглядає в даному приміщенні. Колірний контраст у деталях інтер’єру також відмінно вписується в єдину атмосферу тепла і свята. До того ж, всі ці кольори – відображення особистості Houssein Jarouche, який колекціонував найдрібніші деталі з самого дитинства, зберігати цінні речі – це стиль його життя. І як кожен будинок є вікном у внутрішній світ свого господаря, дана квартира точно передає дух свободи і пристрасть до сучасної культури Houssein Jarouche. Ви немов потрапляєте в самий центр вечірки, настільки тут все незвично і дивно.Подібні публікації:

  1. Інтер’єр квартири FJ House для ді-джея від Studio Guilherme Torres
  2. Інтер’єр квартири від Jovo Bozhinovski
  3. Білосніжний інтер’єр квартири в Амстердамі від Hofman Dujardin Architects
  4. Дизайн інтер’єру в стилі соляної печери

Залиште свої враження!z