архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Creekside Residence – будинок на березі від компанії Bohlin Cywinski Jackson

вівторок, 11 Січень 2011, Переглядів: 1,794

Розташований в крихітному місті Вудсайд в Каліфорнії, будинок Creekside Residence живе своїм життям в красивому куточку природи. Оточений смереками і дубами, він стоїть біля затоки, розмежовує два дзвінких струмка, які ніколи не перетинаються. Компанія Bohlin Cywinski Jackson працювала над дизайном будинку і планувала його головним чином навколо запропонованого ландшафту, акцентуючи увагу на красі навколишньої природи. Проект був удостоєний двох нагород у галузі дизайну – 2009 Honor Award for Design AIA Pennsylvania і 2009 Wood Design Honor Award.

По всій території розкидані кілька дрібних будівель, дорога через які веде до основної будівлі, розташованому на південно-західному кордоні земельної ділянки. Проект розроблявся для сімейної пари з двома дітьми, тому всі тут виконано з урахуванням сімейного настрою. У будинку представлена вдале єднання сучасного мистецтва та середньовічної меблів.

На центральній галявині розташований скляний павільйон з вітальнею і їдальнею, звідки відкривається красивий вигляд на навколишню природу. У кожній з кімнат відчувається домашній комфорт і затишок, які безпосередньо залежать від природи, примусового собою все навколо. На противагу відкритості приміщень загального призначення приватна частина будинку захована від сторонніх поглядів. Спальні кімнати затишні і спокійні, без помітних елементів в дизайні. Окремо слід відзначити бібліотеку, основною частиною якої став камін. Це приміщення має в своєму розпорядженні до відпочинку і посвяті часу для вдосконалення свого внутрішнього світу. Величезний басейн є скоріше необхідністю в жаркій Каліфорнії, ніж просто модним атрибутом. Тим не менше, то, як він вписується в архітектурний ансамбль – ще раз доводить, що весь комплекс продуманий до дрібниць і вкрай приємний для проживання. У цілому, всі приміщення Creekside Residence виконані в дерев’яній гамі, нагадують нам про всебічний єднанні з природою.Подібні публікації:

  1. Будинок сім’ї Робінзонів (The Robinson Residence) в Австралії від BDA Architecture.
  2. Buisson Residence – новий архітектурний проект від компанії Robert Gurney Architect
  3. Реконструкція будинку в США, Робертс Резиденція (Roberts Residence) у США від Division1 Architects.
  4. Архітектура Burning Tree Residence – згода з природою від David Jameson Architect

Залиште свої враження!z