архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Blair Residence в Малібу від архітектора Bruce Bolander

вівторок, 11 Січень 2011, Переглядів: 1,503

Архітектор Bruce Bolander розробив проект житлового будинку в Малібу, Каліфорнія. Замовником виступила молода пара, яка звикла до життя в невеликих квартирах в Сохо, Нью-Йорк. Площа всього в 1 гектар пропонує прекрасний вид на Тихий океан, острів Каталіна і червоні скелі місцевих гір. Чисте повітря, гарні світанки та заходи сонця і затишний дім – ось секрет вічного щастя.

Кондиціоноване приміщення спочатку було обмежено 28 кв.м., тому було прийнято рішення створити тільки спальню, вітальню і кухню, і нічого зайвого. Ванна кімната знаходиться між двома кімнатами, пропонуючи цілковита самотність. Там же обладнана пральня. Незліченна кількість шаф і полиць у вітальні і на кухні несуть більше функціональне, ніж декоративне значення, проте виглядають дуже доречні і навіть прикрашають кімнати. Вбудовані меблі дозволяє залишити по максимуму вільного місця, не нагромаджуючи приміщення.

Сам будинок розташований на схилі і знаходиться у відокремленому місці. Тому скляні вікна і двері дозволяють провітрювати приміщення з трьох сторін, відкриваючи при цьому відмінні види на природу, не порушуючи особистий простір господарів. Перебуваючи в цьому будинку ви неодмінно відчуваєте повне єднання з природою. Обладнані тераси розширюють житловий простір, виносячи його за межі будинку, додаючи шарму.

Бетонні стіни, керамічна плитка, сталеві рами – все це додає будинку стійкість проти вогню, адже лісові пожежі – часте справа в даній місцевості. У той час як внутрішня обробка з дерева дозволяє акумулювати тепло і виглядає дуже затишно.Подібні публікації:

  1. Резиденція Blair архітектора Брюса Боландера
  2. Buisson Residence – новий архітектурний проект від компанії Robert Gurney Architect
  3. Реконструкція будинку в США, Робертс Резиденція (Roberts Residence) у США від Division1 Architects.
  4. Пляжний відпочинок на стародавніх руїнах – приватний будинок на Карибських островах

Залиште свої враження!z