архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд технологій, предметний дизайн

Наручний годинник з електронними чорнилами Horodron HD-01

субота, 15 Січень 2011, Переглядів: 1,634

Електронні книги показали нам, як можна економити енергію при експлуатації мобільних пристроїв. Технологія E-Ink виявилася настільки успішною, що зараз її почали застосовувати і в інших гаджетах і девайсах, що не мають ніякого відношення до книг. Приміром, в наручних годинниках HorodronHD-01 .

Різні пристрої можуть працювати різну кількість часу на одній зарядці. Сучасні мобільні телефони – близько тижня, електронні книги – місяць, наручні годинники – пару місяців. Ну а термін дії акумуляторів або батарейки годин HorodronHD-01, розроблених дизайнером Джонатаном Фреєм (Jonathan Frey) складе вже точно не менше року, а то й кількох років.

Адже екран HorodronHD-01 буде заснований на технології «електронне чорнило». Тобто інформація, одного разу виведена на нього, буде там знаходитися вже без необхідності витрачати на це зображення енергію батарейки.

А значить, вся щодо «стаціонарна» інформація на цьому годиннику (як то: рік, місяць, число і день тижня) буде відображатися без всякої навантаження на «акумулятор». Та й сам годинник, хвилини і секунди не сильно це навантаження збільшать.

Звичайно, вічних двигунів бути не може за визначенням. Але практично вічні годинник, виявляється, цілком можуть існувати. І дизайнер Джонатан Фрей за допомогою концепту годин HorodronHD-01 це чудово довів.

Годинники Horodron HD-01Подібні публікації:

  1. Годинник «На відстані» від Kitmen Keung.
  2. Різноманітні годинник від Studio Ve by.
  3. Годинник “Безперервне час” (Continue Time) від Сендер Малдера (Sander Mulder).
  4. Дизайн годинників Domino Clock

Залиште свої враження!z