архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Дизайн інтер’єру в стилі соляної печери

вівторок, 18 Січень 2011, Переглядів: 1,538

Інтер’єр квартири від Наталії Фарносовой і Олени Самаріної
Над квартирою в 120 кв.м. в Києві працювали дизайнери Наталя Фарносова та Олена Самаріна. Основною концепцією стала футуристична мозаїка. Сучасний інтер’єр виконаний з суворо вираженому стилі, заснованому на контрасті білого і чорного кольорів, демонструє чудеса геометрії. Дизайн даної квартири – це прямий доказ того, що комбінація простих елементів може бути стильною і придатною для житла.

Незвичайні матеріали, декорації і оригінальна підсвітка створюють враження, ніби ви знаходитесь в соляній печері. Однак дизайн інтер’єру продуманий до найменших деталей і відчуття комфорту є першорядним. Мінімалізм, світлі тони з рідкісними акцентами темних відтінків – ось основні стильові настрої в квартирі.

Так як квартира за розміром не велика, було прийнято рішення перетворити стандартну планування в простору студію. Для цього вітальня, кухня і їдальня були поєднані в єдиному приміщенні. Встановлення всіх необхідних кухонного приладдя на такому обмеженому просторі – завдання непросте. Дизайнером вдалося зробити це, замінивши, до того ж, нудні прямі лінії на хвилеподібні помітні елементи. Стеля в даній зоні покритий матеріалом, що нагадує велюр. Таке поєднання деталей може здатися сумнівним, адже мова йде про житловому приміщенні, а не ресторані, і господарям доведеться існувати в такій обстановці щодня. Однак, все настільки гармонійно, що не викликає лише позитивні емоції і абсолютне схвалення.

Красива світла спальня і дитяча виконані за принципом чітких рельєфних ліній. Поєднання різних матеріалів рятує від враження зачудованості і нудьги, а цікаве освітлення робить і абсолютно світлими, теплими і позитивними.

Дизайн інтер'єру в стилі соляної печериПодібні публікації:

  1. Дизайн інтер’єру квартири в Парижі від Pascal Grasso Architectures
  2. Дизайн інтер’єру для невеликої квартири-студії від Ike Bahadourian
  3. Стильний дизайн інтер’єру невеликої квартири в Копенгагені
  4. Дизайн інтер’єру квартири-студії міського типу

Залиште свої враження!z