архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Вілла Amanzi на острові Пхукет, Тайланд

вівторок, 18 Січень 2011, Переглядів: 2,581

Ніщо не зрівняється з Таїландом. Краса цієї країни назавжди робить вас своїм заручником. І що може бути краще, ніж розкішна вілла не березі моря від Original Vision Ltd . Розташована на пляжі Камала, вона є уособленням ідеального будинку в ідеальному місці. Загальна площа займаної території складає 2,644 кв.м., а самого будинку – 800 кв.м.

Вілла, немов гніздо, розташована на краю скелі. Незабутній мальовничий вид на Андаманське море та тропічна рослинність переносять вас в інший світ – світ спокою і ідилії. Дизайн будинку має у своїй основі два ключових елементи, безпосередньо пов’язані з місцевістю – вид і камінь. Куди не глянь – вони всюди, приголомшлива природа і пейзаж видно з кожного куточка будинку, в той час як камінь присутній в обробці будинку і оточує саму споруду у вигляді голих скель.

Будинок розташований на декількох рівнях. І якщо в самому верху скелі вас будуть оточувати тропічні джунглі, то на 60 метрів нижче м’які і теплі води будуть неспішно плескатися об скелі. Це. мабуть основна краса вілли. І вже не так важливо, який інтер’єр чекає вас всередині. Адже основна увага притягує на себе саме природа. У зв’язку з цим архітектура будинку задумана таким чином, щоб максимально зберегти взаємодія з навколишнім світом. Тут багато відкритих кімнат, перебуваючи в яких залишається відчуття перебування під відкритим небом. Незліченні сади і тераси посилюють цю взаємодію. Розсувні двері дозволяють маніпулювати простором на ваш розсуд і настрою. Безкрайній басейн і спа-кімната не залишать нікого байдужим. Ви згодні, що цієї вілли було б достатньо, для нескінченного душевного спокою і безтурботного проживання?

Вілла Amanzi на острові Пхукет, ТайландПодібні публікації:

  1. Сучасна архітектура вілли Mayavee від Tierra Design на острові Пхукет, Тайланд
  2. Вілла  Beyond на острові Пхукет
  3. Вілла O House – справжній витвір мистецтва архітекторів Philippe Stuebi і Eberhard Tröger в Швейцарії
  4. First Crescent – архітектурне диво, вілла в Південній Африці

Залиште свої враження!z