архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Строгий модернізм і яскраві фарби на 61 поверсі хмарочоса

вівторок, 18 Січень 2011, Переглядів: 1,651

Три невеликі квартири на 61 поверсі нью-йоркського хмарочоса перетворилися на справжній витвір мистецтва, завдяки дизайнеру Stefan Boublil з The Apartment . Сміливість, з якою він створює надихаючі інтер’єри – багатогранна. Яскраві сплески фарб змінюються суворими модерністськими лініями.

Даний проект представляє особливу цінність, перш за все, завдяки приголомшливому увазі на Центральний парк, який і ліг в основу всього дизайну. Всі кімнати абсолютно унікальні і не схожі один на одного. Вони виглядають так, наче просто складені разом, різні і несумісні, примусово зібрані поруч. Ідеально білі стіни завжди є кращою основою для роботи уяви дизайнера. Світлі підлоги з сосни прикрашають квартиру, об’єднуючи такі різні кімнати воєдино.

Серед цікавих деталей інтер’єру слід виділити величезний диван у вітальні, потайні двері, що ведуть до бібліотеки, досконалу аудіо систему, встановлену у всій квартирі. Ідеальні для сім’ї з 4 чоловік з 2 дітьми, апартаменти грамотним сплановані. Так, спальня і дитячі кімнати розташовані по різні сторони квартири, для забезпечення максимальної звукоізоляції і усамітнення. Стиль інтер’єру складно визначити єдиним словом. Монастир, ранчо, диско 80-х, театральні декорації – змішання різних елементів сприяє створенню незвичайного настрою.

Строгий модернізм і яскраві фарби на 61 поверсі хмарочосаПодібні публікації:

  1. Строгий модернізм і яскраві фарби на 61 поверсі хмарочоса
  2. Інтер’єр квартири FJ House для ді-джея від Studio Guilherme Torres
  3. Інтер’єр квартири у стилі жіночий мінімалізм в сірій гамі
  4. Білосніжний інтер’єр квартири в Амстердамі від Hofman Dujardin Architects

Залиште свої враження!z