архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Сучасна архітектура і дизайн будинку в Лос-Анджелесі від IKONIKO

субота, 29 Січень 2011, Переглядів: 3,120

Сучасна архітектура і дизайн будинку в Лос-Анджелесі від IKONIKO

Розташований в самому серці району Cheviot Hills в Лос-Анджелесі, цей будинок був спроектований компанією IKONIKO спільно з Becker General Contractors. Він є справжнім уособленням розкоші та стилю, властивим даній місцевості. Стартовим майданчиком для роботи послужили одноповерховий будинок і прибудова під гараж, побудовані ще в 1960 році. З метою мінімального впливу на навколишнє середовище було прийнято рішення зберегти наявні зовнішні стіни, підлогу і фундамент будинків.

У будинку з’явилися новий парадних вхід, нова вітальня і сходи, що ведуть на другий поверх, якого раніше не було. У результаті додаткових прибудов вітальня стала центральним місцем у будинку, звідки відкривається шикарний вид на навколишні пагорби. Щоб максимально акцентувати увагу на красивому ландшафті місцевості, стіни замінені на одне велике скло. Більше того воно обрамляє кімнату з трьох сторін, створюючи ефект акваріума. Кухня розташована в безпосередній близькості до вітальні, буквально є її продовженням.

Внутрішній двір ховається в тіні однієї зі спалень, розташованих на другому поверсі будівлі. Це свого роду куточок для відпочинку від жаркого каліфорнійського сонця. На верхньому рівні будинку передбачені просторі балкони, які також служать місцем відпочинку та пропонують приємні види на навколишню природу.



Подібні публікації:

  1. Сучасна архітектура та дизайн будинку Openhouse від XTEN Architecture
  2. Сучасна архітектура лісового будинку BR House від Marcio Kogan
  3. Архітектура будинку Provost Road в трикутному стилі від Eldridge Smerin
  4. Сучасна архітектура вілли Injidup Residence від Wright Feldhusen Architects

Залиште свої враження!



z