архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

São Chico – сучасна колиба від Studio Paralelo

субота, 29 Січень 2011, Переглядів: 2,174

São Chico - сучасна колиба від Studio Paralelo

Компанія архітекторів Studio Paralelo представила свій проект сучасної хатини в лісі, розташованої в Сан-Франсиску-ді-Паула, Бразилія. Будинок був задуманий як місце, куди можна поїхати на вихідні, втекти від міської суєти, провести час у глибині дикої природи.

Гірська місцевість і густі ліси зумовили необхідність зведення залізобетонного фундаменту, який не тільки вирівняв поверхню, але і огородив будинок від вологи, що піднімається із землі. Геометрія цієї лісової хатини проста – два прямокутні блоку різної текстури з’єднані воєдино. Більший за розміром покритий металевими плитами і призначений для житлової зони. Він вміщує дві спальні, розташовані по різні сторони блоку. Другий же павільйон дерев’яний, більш відкритий, перетинає приватну зону і призначений для громадського користування. На місці цього пересічена передбачена відкрита тераса, захищена навісом.

Сталеві рами, бетонні основи, гіпсокартон – ось основні матеріали, що використовувалися при роботі над проектом. Дерев’яна обробка усередині характерна лише для дерев’яного павільйону. У цілому, основним завданням було створення контрасту та розмежування двох блоків, в той же час зберігаючи їх цілісну єдність і підпорядкованість навколишньої природи.Подібні публікації:

  1. Сучасна архітектура лісового будинку BR House від Marcio Kogan
  2. Сучасна архітектура будинку Cape Schanck House
  3. Blair Residence в Малібу від архітектора Bruce Bolander
  4. Сучасна архітектура вілли Injidup Residence від Wright Feldhusen Architects

Залиште свої враження!z