архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » мистецтво, ПОДІЇ

Скульптури Володимира Одрехівського (виставка)

четвер, 13 Травень 2010, Переглядів: 1,798

Місце проведення: Національний музей ім. Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20)
Дата початку: 2010-05-21
Дата закінчення: 2010-06-11

21 травня 2010 року о 16:00 у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького відбудеться урочисте відкриття виставки скульптури народного художника України, лауреата Львівської обласної премії в галузі мистецтва ім. Івана Труша, члена Національної спілки художників України Володимира Одрехівського.
Володимир Одрехівський – скульптор, який працює у ділянках монументальної, декоративної і станкової скульптури, досліджує проблеми сучасного мистецтва. У творчому доробку митця – понад 200 станкових і 45 монументальних творів, які встановлені в Україні та за її межами. Найзначніші – це пам’ятники Т. Г. Шевченку в Афінах (Греція, 2010), м. Севастополі (2003), монумент «Будителі» (Т. Г. Шевченко, І. Франко, Леся Українка) у м. Стрий (1995), «Мрія» і «Чекання» у Мерії м. Віллен сюр Сен (Франція, 1999).
Митець є активним учасником національних і міжнародних виставок та симпозіумів. Низка робіт скульптора міститься в зібраннях Міністерства культури України, Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького, Львівської галереї мистецтв, у Посольствах України у Франції й Аргентини, меріях України і Франції, галереях і приватних колекціях України, Франції, Англії, США, Канади та інших.
На персональній виставці скульптури Володимира Одрехівського у НМЛ ім. Андрея Шептицького буде представлено понад 60 робіт (2003-2010) переважна більшість яких експонується вперше.



Подібні публікації:

  1. Виставка подружжя Фіголів у Львові
  2. Виставка Сержа Менджійского в Москві
  3. Виставка-презентація “Підгірецький замок – феномен світової культури”
  4. Геометричні фігури Володимира Булатова

Залиште свої враження!



z