архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Інтер’єр квартири FJ House для ді-джея від Studio Guilherme Torres

середа, 9 Лютий 2011, Переглядів: 1,926

Інтер’єр квартири FJ House для ді-джея від Studio Guilherme Torres

Дизайнери компанії Studio Guilherme Torres завершили роботу над проектом FJ House в Сан Паулу, Бразилія. Господар квартири – молодий холостий бізнесмен і ді-джей, який хотів додати своєму будинку відтінок сучасності властивий його життя. Типова квартира в споруді 80-х була буквально повністю зруйнована і зведена з нуля. Всі перегородки, які обмежували кімнати, були знесені, і лише спальні і туалетні кімнати були збережені в первісному вигляді. Дизайнерам навіть довелося позбутися кількох вікон для створення концепту коробки, в якій спеціальне покриття стін і підлоги в поєднанні з ілюмінацією повинні були створити тривимірний ефект, немов у нічному клубі.

Одним з найбільших елементів в дизайні даного інтер’єру став ефект «high-low», який був досягнутий шляхом створення цікавих деталей шляхом мінімальних витрат. Так, ді-джейський пульт – це всього навсього драбина, якою була подарована нове життя. Всі вироби з дерева були спеціально розроблені архітектором. У результаті меблі в квартирі навіяна стилем 70-х.

Кухня переходячи у вітальню займає територію, яка спочатку була спроектована для коридорів та ванної кімнати. Вся ілюмінація створювалася на основі світлодіодів, виключаючи інші джерела освітлення в квартирі. Крім сценічного ефекту такий підхід є енергозберігаючим при високій освітлювальної ефективності. Стіни і стелі виконані з гіпсокартону, а потім покриті полімером цементу.Подібні публікації:

  1. Інтер’єр квартири від Jovo Bozhinovski
  2. Інтер’єр квартири у стилі жіночий мінімалізм в сірій гамі
  3. Інтер’єр двоповерхової квартири від Spacelab Architecture
  4. Білосніжний інтер’єр квартири в Амстердамі від Hofman Dujardin Architects

Залиште свої враження!z