архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Buisson Residence – новий архітектурний проект від компанії Robert Gurney Architect

четвер, 10 Лютий 2011, Переглядів: 1,769

Buisson Residence - новий архітектурний проект від компанії Robert Gurney Architect

Buisson Residence - новий проект від компанії Robert Gurney Architect . Розташований на краю хвойного лісу на самому березі озера Лейк Анна в штаті Вірджинія, США, будинок виділяється різким білою плямою серед яскравих фарб природи.

Основним архітектурним елементом є дві цегляні стіни у формі літери «L», об’єднані між собою скляним мостом. Червоне дерево прикрашає частину будинку, призначену для загального користування, у той час як скляні стіни виконані в спальній зоні. Приголомшливі види, таким чином, відкриваються з кімнат на південній і західній сторонах.

Передпокій, вітальня та спальна зони розташовані лінійно, для максимального відкриття оглядовості, щоб озеро було видно з будь-якої точки в будинку. Повернені на південь, кімнати також беруть максимально багато тепла і світла в зимовий час. А великі навіси завбачливо перешкоджають перегріванню приміщення в спекотні літні дні.

Мідне покриття даху другого поверху і зовнішньої частини стін поєднуються з повністю заскленими західним і східним крилами і сприяють додатковому відображенню сонячного світла та висвітлення верхніх поверхів. з офісу, розташованого на другому поверсі будинку, також відкривається приголомшливий вигляд. А похилий дах і стіна покликані направляти вітру і опади вниз. Таким чином, настільки незвичайні геометричні форми не тільки не приховують навколишньої краси, але й досить функціональні.

Деталізація проекту вражає своєю доскональністю і точністю. Всі простору ретельно відсортовані і зайняті або звільнені з певною суворої метою. Міцність конструкції межує з її високою прозорість і, отже, тендітним виглядом. Строгість дизайну, лінійна організація простору і постійна присутність тривалої стіни задумані з метою створення чіткого контрасту з навколишньою природою, де все ніжно, красиво і різноманітно.Подібні публікації:

  1. Creekside Residence – будинок на березі від компанії Bohlin Cywinski Jackson
  2. Стильний будинок-метелик Harkavy (Harkavy Residence) у США від Robert M. Gurney .
  3. Будинок, про який можна тільки мріяти. Новий футуристичний проект сучасного особняка від A-Cero
  4. Архітектура Burning Tree Residence – згода з природою від David Jameson Architect

Залиште свої враження!z