архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Сучасна архітектура вілли Injidup Residence від Wright Feldhusen Architects

четвер, 10 Лютий 2011, Переглядів: 1,915

Вражаючий проект представила австралійська компанія Wright Feldhusen Architects . Будинок розташований в місті Йоллінгап в Західній Австралії.

Будинок представлений у вигляді двох ізольованих спальних блоків, які з’єднані загальним скляним павільйоном. Він є основною вітальні зоною відкритого типу, однак тут передбачена дах, яка спускається вниз з західної сторони, щоб уберегти відпочивальників від спекотного полуденного сонця. Зовні такий дах нагадує навіс в похідному наметі і створює враження справжнього природі відпочинку на. Морський бриз також не перешкода, адже всі матеріали враховують можливість суворих поривів вітру з боку океану – масивні стіни, мідна обшивка, міцне скло з зовнішніми ролетами зроблять перебування тут відпочиваючих абсолютно комфортним.

Спокійна місцевість з чагарниками на самому океану узбережжі на пляжі Injidup стала найкращим вибором для зведення даного проекту. Будинок виглядає дуже натурально і досить крихко. Жодна частина будівлі не підноситься більш, ніж на 4 метри, що відповідає вимогам місцевого законодавства про висоту і обсягах споруд в даному регіоні. Одноповерхова лаконічне будова призначено для літнього відпочинку замовника з великою родиною. Основний необхідністю була наявність декількох спалень в різних зонах, щоб територіально розділити маленьких дітей і галасливі зони для веселощів інших членів сім’ї.Подібні публікації:

  1. Сучасна архітектура вілли Mayavee від Tierra Design на острові Пхукет, Тайланд
  2. Сучасна архітектура і дизайн будинку в Лос-Анджелесі від IKONIKO
  3. Sotogrande House – бездоганний дизайн та архітектура від A-Cero Architects
  4. Сучасна архітектура лісового будинку BR House від Marcio Kogan

Залиште свої враження!z