архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

La Cornette – класична і сучасна архітектура будинку від YH2 Architecture

четвер, 17 Лютий 2011, Переглядів: 1,819

Архітектори компанії YH2 Architecture представили незвичайний будинок у провінції Квебек, Канада. La Cornette – це справжнісінький будиночок в селі, розташований на схилі невеликий височини, оточений полями і простими сільськогосподарськими будівлями.

Споруда виконана в традиційному стилі, характерному для даної місцевості – просторий, функціональний і місткий будинок для родини з дітьми і великою кількістю родичів. Спроектований на дві сім’ї, проект являє собою нерівномірний розподіл поверхів з безліччю кімнат з незвичайними спальними місцями і загальну зону відпочинку, являющую собою центральну ланку. Поперечні смуги безлічі дрібненькі вікон, гігантські жалюзі – ще один елемент, що привертає увагу і символізує сучасний погляд на буденне.

Інтер’єр будинку виконаний з деревини – натуральної та пофарбованої, у вигляді дощок і панелей. Меблі підібрана досить цікаво. Так, на кухні кидається в очі стіл із дзеркальною поверхнею; у вітальні вас порадує захований телевізор і величезний диван, оперізуючий всю кімнату; незвичайні сходи змагаються між собою своєю оригінальністю; книжкові полиці і ліжка простираються на всю стіну.

Даний проект є безумовною ігровим майданчиком як для самих архітекторів, так і для дітей та дорослих, які проживають і відпочивають у ньому.Подібні публікації:

  1. Сучасна архітектура будинку Cape Schanck House
  2. Сучасна архітектура та дизайн будинку Openhouse від XTEN Architecture
  3. Сучасна архітектура та дизайн котеджу в Криму від M2 Architectural Group
  4. Архітектура та дизайн заміського будинку від Pedro Reis в Португалії

Залиште свої враження!z