архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, ФОТООГЛЯДИ

Офіс на горищі F27 / Schlosser + Partner

понеділок, 17 Травень 2010, Переглядів: 2,089

Архітектори: Schlosser + Partner
Місце: Грац, Австрія
Реалізація: 2009
Фотографи: Photostudio Croce & Wir

Поняття «чорне або біле”, є основною ідеєю нового радикального проекту для міських апартаментів на півночі Граца. Сучасна архітектура перетворила двоповерхову квартиру, збудовану в 1990-х на багатофункціональний горище, службовець будинком і офісом. Беручи до уваги те, що власники бачать квартиру як прекрасне поєднання функціональності та екстравагантності, деякі розцінюють її як занадто сувору і не придатну для житла.

«Життя без стін», було основною ідеєю дизайну архітектора, який перетворив класичну трикімнатну квартиру в гнучке життєвий простір, знісши всі внутрішні стіни та перегородки.

Результатом переміщення житлових приміщень на верхній поверх стала, подібна пентхаус, житлова площа, заповнювана світлом через нове “вікно в місто”. Покриття підлоги продовжено на балкон, який, разом з текстильними стінами, об’єднує внутрішнє і зовнішнє простір в одне ціле.

Горище офісу F27 – сучасний приклад симбіозу “житлових і робочих” місць. Кілька простих рухів змінюють Функиця: гнучку спальну зону в зал засідань, скляну санітарну зону і внутрішній дворик на цокольному поверсі в зручний офіс. На верхній поверх можна піднятися через окремий вхід зовні. При вході в кімнату ви будете зачаровані прекрасним видом на місто.

Скло, гравій, і численні барвисті системи освітлення. Стіни у ванній – з матового скла від підлоги до стелі, фасад меблів – з білого органічного скла. Деякі елементи меблів і шафи-купе покриті м’яким, подібним хутру текстилем, який додає затишок і створює пурістіческую атмосферу. Навіть якщо це не відразу буде очевидним – ви приїхали в архітектурний “світ чудес”.Подібні публікації:

  1. Інтер’єр двоповерхової квартири від Spacelab Architecture
  2. Дім та офіс під одним дахом від 70F architecture
  3. Kamat & Rozario Architecture (Індія). Офіс у літаку
  4. Офіс, який вчить не ставитися до себе надто серйозно: дизайн офісу Saatchi and Saatchi

Залиште свої враження!z