архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Кушетка для ледарів. Проект Couch Sleeper

вівторок, 1 Березень 2011, Переглядів: 1,102

Кушетка для ледарів. Проект Couch Sleeper (3)

Ймовірно, втомившись боротися з банальної людської лінню, дизайнери вирішили дозволити їй, ліні, перемогти. А щоб переможеному лінню людині було комфортніше насолоджуватися своєю поразкою, придумують спеціальні меблі для ледарів. На черзі – цікава “лінива кушетка” Couch Sleeper від дизайнера Ганни Лоренц (Anne Lorenz) з Німеччини.

Автор стверджує, що цей простий, але тому й геніальний проект відмінно підійде тим, кому лінь виповзати з ліжка, щоб попрацювати, а для роботи потрібен лише комп’ютер та інтернет. Дизайнерський Couch Sleeper нагадує гібрид спального мішка і шезлонга, чому уява відразу малює вечір у турпохід, шум моря, похрускування гілок у вогнищі і смачну, пропахлу димом вуха.

Далекі від романтики люди, імовірно, представлять собі зовсім не цю красиву картину, а щось більш приземлене, наприклад, маленький будиночок охоронців-прикордонників, грубо збиту грубку і таку ось кушетку, де служиві можуть задрімати, поки у них є час. Так чи інакше, а кожен вибирає для себе, як йому зручно використовувати Couch Sleeper: чи то в якості кушетки на веранді, чи то як запасне спальне місце для гостей, ну а подробиці, як зазвичай, на сайті автора, Анни Лоренц (Anne Lorenz) http://www.annelorenz.com/Подібні публікації:

  1. Кушетка “Космічний прибулець” дизайнера Ігоря Чака
  2. Цегляний диван від KiBiSi
  3. Ханна Емелі Ернcтінг (Hanna Emelie Ernsting). живі меблі
  4. Кушетка Kulle для вашого комфорту

Залиште свої враження!z