архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » Мейд Ін Юкрейн :), огляд інтер’єрів

Незвичайний інтер’єр кафе «Миші Бляхера» («Мыши Бляхера») в Дніпропетровську від Дениса Беленка

понеділок, 21 Березень 2011, Переглядів: 3,994

Незвичайний інтер’єр кафе «Миші Бляхера» («Мыши Бляхера») в Дніпропетровську від Дениса Беленка (1)

Ми вже писали про багатостильний дизайн інтер’єру ресторану «Under Wonder» в Києві від Дениса Беленка.  Зараз представляємо ще один цікавий та незвичайний інтер’єр від ціього дизайнера. Треба сказати, що місце і справді виявилося дуже хорошим. У ньому на диво спокійно і затишно, в ньому просто добре. Окреме задоволення – засунути руку в щілину між світами між диванами і витягнути звідти якийсь нідь “Довідник політичних партій”, або ще що-небудь настільки ж несподіване.

Така домашня атмосфера складається з дуже продуманих дрібниць. Витриманий в загальному стилі інтер’єр складається з ретельно підібраних елементів. Навіть проведення електричні і радіо в туалеті – все відповідає одне одному і створює настрій.

Роблячи ремонт у приміщенні колишнього овочевого складу, ми знайшли під старою дерев’яною підлогою зошит, що належав деякому Михайлу Бляхеру. Зошит цей був своєрідним щоденником, в якому автор записував рецепти простих кулінарних страв і деякі особисті нотатки.

Ми почали цікавитись особистістю вледельца зошити. Піднявши велику кількість архівних матеріалів, стало зрозуміло, що жив-таки в Дніпропетровську, після війни, Михайло Міхелевіч Бляхер. За одними даними він приїхав з Ленінграда, за іншими – з Одеси.

Михайло або, як його люблячи називали друзі – Миша, імовірно був напівкримінальним авторитетом, що “заліг на дно” у Дніпрі. Він займався комерцією і працював на овочевому складі завідувачем, а у вільний від роботи час любив удосконалювати найпростіші кулінарні страви.

Спеціальним чином приготовані чорноморські ставридки, смажена качка з капустою, і багато інших блюд, рецепти яких були знайдені в зошиті Миші, зараз використовуються в меню кафе «Миші Бляхера» («Мыши Бляхера»)

сайт дизайнера http://belenko.weebly.com/Подібні публікації:

  1. Мультистильний дизайн інтер’єру ресторану «Under Wonder» в Києві від Дениса Беленка
  2. Японський та європейський стилі інтер’єру в ресторані японської кухні «Кобе» від Дениса Беленка в Одесі
  3. Незвичайний дизайн інтер’єру, стильний лофт в Києві від 2B Group
  4. Стильний дизайн інтер’єру кафе ді Меццо від студії JM

Залиште свої враження!z