архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд мистецтва

Стрази і фарби. Яскравий та блискучий живопис від Нати Ібрагімової (Nata Ibragimov)

п`ятниця, 15 Квітень 2011, Переглядів: 1,766

Стрази і фарби. Яскравий та блискучий живопис від Нати Ібрагімової (Nata Ibragimov) (6)

Американська художниця Ната Ібрагімова (Nata Ibragimov) знає толк в прикрасах, особливо в блискучих, як діаманти, стразах Сваровські. А оскільки свої картини дівчина любить не менше, ніж саму себе, їх теж намагається прикрасити цими блискучими малятами, тим самим додаючи “гламуру” позитивним, яскравим картинам, які малює.

Теплі і сонячні, навіть коли намальовані фарбами холодних тонів, картини Нати не можуть не сподобатися. Тим більше, що художниця не прихильник похмурих, сумних, жалібних сюжетів, – навпаки, вона намагається творити як можна більш позитивно, щоб показати людям красу, ніжність, доброту і любов, які живуть у нас, але головне – це надія, що надає життю сенс, а очам – лучистість.

І своє натхнення Ната черпає в людях, з якими спілкується, книгах, які читає, фільмах, які дивиться, – у всьому, що її оточує, ось тільки внутрішнє “сито” художниці налаштоване так, щоб відсіювати зайве, залишаючи тільки позитивні моменти, необхідні для сонячного настрою – і натхнення. Вони і лягають на полотна художниці, стаючи “основою” для кожної нової картини.

Крім традиційного живопису, Наталя захоплюється цифровим малюванням, також займається рукоділлям з полімерної глини – робить чудові підвіски, кулони та інші прикраси.Подібні публікації:

  1. Лякаючі картини французької художниці Ciou. Страшно-миле мистецтво
  2. Картини, намальовані фарбою і гравітацією. Експериментальний живопис Емі Шеклтон (Amy Shackleton)
  3. Жіночі іграшки: гумористичний олійний живопис Келлі Рімтсен
  4. Живопис для дітей. Ілюстрації для дитячої літератури Ребекки Дотремер (Rebecca Dautremer)

Залиште свої враження!z