архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » дизайн, мистецтво, огляд моди, ПОДІЇ

Нова колекція чоловічого одягу «RiDer» від Ольги De NoGGa на Lviv Fashion Week

понеділок, 13 Травень 2013, Переглядів: 4,191

Колекція призначена для незалежного, сміливого, самодостатнього чоловіка, впевненого у собі. Він не боїться бути в центрі уваги, відкрито демонструє своє «Я», знає собі ціну. Перш за все, він подобається самому собі. Цього чоловіка виділяють ледь божевільна поведінка, оригінальна зовнішність, своєрідне світобачення, вільне від соціальних стереотипів. Його стереотип – нестандартність, розкутість, безумство. Він керує, диктує, встановлює свої правила і закони. Він звик отримувати від долі все. Постійно працює над вдосконаленням свого зовнішнього вигляду та образу життя. Такий собі образ сучасного метросексуала.

Дизайнер Ольга De NoGGa творчо підходить до інтерпретації цього типу самовпевненого чоловіка. Лінія чоловічого одягу «RiDer» – це поєднання англійської класичної стриманості і яскравої авангардної театральності.

У колекції домінують якісні натуральні тканини (вовна, оксамит, батист) у поєднанні з природною спокійною гамою кольорів. Цю нейтральність розбавляють яскраві акценти аксесуарів ручної роботи. Для підкреслення екстравагантної суті чоловіка-RiDerа дизайнер використовує складні конструкції, накладні декоративні елементи, аксесуари. Незважаючи на поєднання різних фактур, колекція загалом відзначається стилістичною однорідністю, неперевершеною майстерністю виконання. Одяг носибельний, характеризується багатофункціональністю, складним кроєм, гармонійним поєднанням кольорів.

Чоловік в одязі від De NoGGa – завжди переможець. Переможець, який випромінює сексуальність, непохитну впевненість, неординарність та водночас елегантність і стильність.

Колекція «RiDer» від De NoGGa здається вибухом fashion авангарду; це своєрідна передача образу молодого самовпевненого чоловіка, який завжди залишається «на коні».

Висловлюємо подяку усім людям, які підтримують наш бренд: стиліст Іван Кузь, Dj Brand Glamour (м. Москва) – музичний супровід для колекції «RiDer», модельне агентство OK’s models, авторська школа професійного макіяжу Ольги Стецьків, навчальний центр “СКС”.Придбати можна вже зараз в інтернет магазині жіночого одягу.Подібні публікації:

  1. Незвичайні ілюстрації «Fashion Illustration» з персональної виставки Ольги De NoGGa
  2. Відкриття персональної виставки фешн ілюстрацій Ольги De NoGGa “Fashion Illustration”
  3. Колекція чоловічого одягу de rossi milano, осінь 2012
  4. “Кучерява жінка” молодої талановитої художниці-ілюстратора Ольги De NoGGa

Залиште свої враження!z