архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » Мейд Ін Юкрейн :), огляд ілюстрацій, огляд моди

Незвичайні ілюстрації «Fashion Illustration» з персональної виставки Ольги De NoGGa

неділя, 17 Квітень 2011, Переглядів: 1,965

Незвичайні ілюстрації «Fashion Illustration» з персональної виставки Ольги De NoGGa (1)

Ім’я Ольга De NoGGa останнім часом все частіше і частіше звучить серед творчої еліти Львова (і не тільки). Це молодий талановитий дизайнер, художник-ілюстратор. Поєднуючи красу, креативність, пластику і функціональність, вона створює неповторний стиль.

Бренд De NoGGa був заснований у 2005 році дизайнером Ольгою Ногою. Ексклюзивність, інтелектуальність, практичність, нестандартний крій, буяння барв – головні тенденції даного бренду в одязі. Поціновувачі таланту De NoGGa – це завжди яскраві та неординарні особистості, які знають собі ціну, впевнені у собі. Бренд De NoGGa включає унікальний діапазон можливостей: моделювання одягу, інтер’єрний дизайн, дизайн аксесуарів, художню ілюстрацію.

Незважаючи на свій молодий вік, Ольга вже багато чого зробила для власного професійного зростання та має багато досягнень у сучасній фешн-індустрії. Вона -  лауреат і дипломант багатьох Всеукраїнських і Міжнародних виставок, конкурсів та фестивалів моди. Восени 2010 року De NoGGa представляла колекцію жіночого одягу «Провокація» на Lviv Fashion Week весна/літо 2011.

Як художник-ілюстратор De NoGGa також має значні досягнення. Приймала участь у багатьох колективних виставках, мала три персональні; її роботи знаходяться в приватних колекціях як в Україні, так і закордоном. На сьогоднішній день вона продовжує працювати над серіями графічних робіт «Казкові тварини», «Фешн», «Українки» тощо.

Виставка «Fashion Illustration», яка буде експонувалась в галереї «Пори року» з 10 березня по 1 квітня 2011 року, презентує творчість Ольги De NoGGa у графіці. Ця серія її графічних робіт представляє ілюстрацію чарівного світу моди, або є так званою «модною» ілюстрацією. Це – твори, присвячені моді і її героям – дизайнерам і моделям. У своїх жіночих образах художниця стилізовано демонструє ідеї, які в майбутньому втілює в одязі для своїх наступних колекцій. Політ фантазії, стилізованість, декоративність, лаконічність та водночас багатство геометричних та квіткових орнаментів – ось коротка характеристика кожного із неповторних творів серії. Для них притаманна певна монохромія: чорні силуети, орнаментальні мотиви, контури, виконані чорною тушшю, лише легко оживлюються кольором напівпрозорої акварелі. У кожній картині відчувається єдність змісту і художньої форми, ритмічна організація цілого. Всі форми дуже природні, витончені та романтичні. Ольга De NoGGa у цих картинах робить символічний наголос на крій, текстуру та орнаментику вбрання та інших елементів, що допомагає передати більшу емоційність, чуттєвість та різноманітність кожної графічної ілюстрації.

«Fashion Illustration» – це своєрідна художня інтерпретація стилю De NoGGa.

Юлія Островська,

куратор виставки «Fashion Illustration»Подібні публікації:

  1. Відкриття персональної виставки фешн ілюстрацій Ольги De NoGGa “Fashion Illustration”
  2. Нова колекція чоловічого одягу «RiDer» від Ольги De NoGGa на Lviv Fashion Week
  3. У Львові напівголі моделі представили картини дизайнера Ольги De NoGGa (фото)
  4. “Кучерява жінка” молодої талановитої художниці-ілюстратора Ольги De NoGGa

Залиште свої враження!z