архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд комп. графіки, огляд фото

Природа і цивілізація: сюрреалістичний фотоарт Майкла Вінсента Манало

четвер, 21 Квітень 2011, Переглядів: 1,839

Природа і цивілізація: сюрреалістичний фотоарт Майкла Вінсента Манало (6)

Кімната-поле, кімната-море, кімната-небо … Люди, настільно залежні від ЗМІ, що замість голів у них – телеприймачі. Вікна, двері і лампочки високо-високо в горах або в чистому полі. Сюрреалістичний фотоарт Майкла Вінсента Манало розповідає про несподіване об’єднанні природи і цивілізації. Межі між ними не зникають, а, навпаки, підкреслюються. Серед голого степу герої фотохудожника сумують за домівкою, а вдома згадують про красу  хмар і синього моря.

24-річний фотохудожник-самоучка Майкл Вінсент Манало (Michael Vincent Manalo) народився на Філіппінах в сім’ї баскетболіста і співачки, але по стопах батьків піти не захотів. Під натиском рідних він закінчив медичний коледж і зараз є дипломованим медбратом.

Але присвятити своє життя він завжди мріяв – а ось і не фотоарт, а зовсім навіть музиці! У свій час Майкл Вінсент Манало грав у групі, з якою виступав на дружніх вечірках та концертах у коледжі. Зараз зв’язок фотохудожника з музикою виражається в тому, що його роботи часто прикрашають обкладинки альбомів різних музичних колективів.

А як же все-таки Майкл Вінсент Манало став фотохудожником? На 20-річчя юнакові подарували професійний фотоапарат, і тут все закрутилось. Він став тягати камеру всюди за собою, фотографуючи вуличне життя по дорозі на і з роботи.

Одного разу йому набридло просто знімати – і в хід пішов «Фотошоп». Тепер юнакові було чим зайнятися після роботи. Він вдосталь награвся з графічним редактором і багато прочитав про фотоманіпуляціі в Інтернеті, поки нарешті не знайшов свій власний стиль.

Майкл Вінсент Манало стверджує, що все життя мріяв радувати людей і надихати їх на творчість. А також марив про визнання – і його мрії збуваються потихеньку: журнали друкують сюрреалістичні фотороботи талановитого автора, часом він вшановував нагород за досягнення в цифровому мистецтві.

«Натхнення приходить до мене з різних джерел, – говорить Майкл Вінсент Манало. – Все може початися з незвичайних снів, ностальгічних спогадів, яскравих емоцій, болісних переживань, сумного настрою – та чого завгодно ». Фотохудожнику залишається лише запам’ятовувати ці бачення і відтворювати їх за допомогою сюрреалістичних колажів.Подібні публікації:

  1. Похмурі символічні фотографії Майкла Вінсента Манало (Michael Vincent Manalo)
  2. Фотоманіпуляції від Майкла Вінсента Манало (Michael Vincent Manalo).
  3. Сюрреалістичний фотоарт на знайомі теми. Творчість Наталі Шау (Natalie Shau)
  4. Задимлений фотоарт. Картини-колажі Мехмета Озгура (Mehmet Ozgur)

Залиште свої враження!z