архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » графіка, дизайн, ПОДІЇ

Фанат Динамо створив логотип для НСК «Олімпійський»

п`ятниця, 29 Квітень 2011, Переглядів: 3,900

Фанат Динамо створив логотип для НСК «Олімпійський» (1)

У четвер, 28 квітня о 16 годині в приміщенні галереї «Мистецький Арсенал» був оголошений переможець Конкурсу на кращий логотип НСК «Олімпійський». Ним став 32-річний Сергій Мельник із Бердянська.

Автор кращого логотипу «Олімпійського» є футбольним фанатом, вболіває за київське «Динамо» і національної збірної України. Саме це спонукало Сергія долучитися до створення історії головної спортивної арени країни.

Також варто визначити, що автор логотипу зайняв друге місце після голосування серед інтернет-користувачів на офіційному сайті НСК «Олімпійський».

«Я навіть не можу передати свої відчуття. Вперше в житті беру участь у конкурсі, та ще й у конкурсі на кращий логотип головного стадіону своєї Батьківщини. Я навіть не сподівався на такий успіх, тому що працював у вільний від роботи час. Перемога в цьому конкурсі – це велика честь. Я пишаюся тим, що маю стосунок до створення історії головної спортивної арени країни », – зізнався Сергій, коли дізнався рішення Журі конкурсу.
Основні риси нового логотипу стадіону: монументальність, симетрія, лаконічність, елегантність. «У своєму логотипі я хотів передати одну з двох яскравих з моєї точки зору рис стадіону: величні колони або унікальну мембрану. Причому, мембрану намагався передати очима глядача, який присутній на стадіоні », – розповів переможець.

Фанат Динамо створив логотип для НСК «Олімпійський» (2)Подібні публікації:

  1. ТОП-6 конкурсних логотипів НСК «Олімпійський»
  2. Повернення до джерел: Динамо Київ оновив логотип
  3. Обрано новий логотип Криму
  4. Design Tomorrow подарував Україні новий логотип

Залиште свої враження!z