архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, СТАТТІ

Фотошпалери в інтер’єрі – кітч або креатив?

вівторок, 3 Травень 2011, Переглядів: 2,108

Фотошпалери в інтер'єрі - кітч або креатив? (6)

Фотошпалери , що прикрашали вітальні та спальні 1970-х років, за рідкісним винятком, можна було охарактеризувати словом «кітч» або його численними синонімами. Сучасні версії цього виразного декору, пропоновані провідними світовими виробниками, відрізняються від попередників високою якістю друку, креативними сюжетами і необмеженими розмірними можливостями.

Дивлячись на шпалери, навряд чи можна звинуватити їх авторів у непрофесіоналізмі або спробах дешевої імітації. Більш того, актуальні сучасні тенденції оформлення інтер’єру є вдячним контекстом для цих творчих і несподіваних «вставок», змінюють сприйняття простору.

Правильно вибраний сюжет може візуально «розсунути» стіни, збільшити висоту стель, внести до приміщення простору і розвинути просторову динаміку. До того ж, така масштабна «картина» стане потужним джерелом асоціацій і, як наслідок, емоційності інтер’єру та життя його мешканців.

Крім стін, шпалери або їх фрагменти можна клеїти на шафи, двері та інші гладкі поверхні предметів обстановки житлових, громадських чи комерційних приміщень. На відміну від своїх «давніх» попередників, ці виразні зображення володіють самоклеючою поверхнею і підходять для багаторазового використання. Ця перевага чудово адаптується до сучасної динаміки життя, дозволяючи з легкістю і без істотних тимчасових і матеріальних витрат змінювати, як інтер’єр всього приміщення, так і зовнішній вигляд деяких його складових.Подібні публікації:

  1. Фотошпалери від Eazywallz!.
  2. «Чарівні» смужки в інтер’єрі. Ідеї для дизайну і декору в інтер’єрі
  3. Фото-галюцинації фотографа: креатив сюрреалістичної фотографії від Бена Гуссенса (Ben Goosens)
  4. Кілька ідей і порад для дизайну інтер’єру кімнати юної леді

Залиште свої враження!z