архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури, предметний дизайн

Barcelona rock – проект міжнародного туристичного хостелу з видом на Барселону

понеділок, 9 Травень 2011, Переглядів: 1,896

Barcelona rock - проект міжнародного туристичного хостелу з видом на Барселону (1)
Польська архітектурна студія UGO architecture надала унікальний проект міжнародного хостелу Barcelona rock , розташованого в гірських районах неподалік від Барселони (Іспанія). Фантастична структура, висота якої складе 100 метрів покликана стати гостинним «богемним гуртожитком для туристів».

Зовнішній вигляд об’єкту прагне до балансу між новою структурою та існуючими пам’ятками древнього іспанського міста. У той же час, Barcelona rock віртуозно «маскується» під природне навколишнє середовище, надавши платформу для зелених насаджень і місця для життя птахів.

Таким чином, новий колоритний об’єкт готовий стати природною і невід’ємною межею історичного малюнка міста, відомого своєю величною і самобутньою архітектурою Гауді. Вертикальна структура амбіційно прагне стати ще одним важливим для Барселони символом, який привітає гостей при в’їзді в стародавній іспанський місто.

«Богемний гуртожиток» помістило п’ятдесят номерів з вікнами, басейн, SPA, тренажерний зал, бар і невелику ділянку для сходження альпіністів та розваги туристів, які хочуть випробувати захоплюючий досвід цього романтичного виду спорту.

Зовнішній фасад формують кам’яні блоки з рельєфною поверхнею і природними контурами, висота кожного з яких становить не менше чотирьох метрів. Великі фрагменти проміжних ділянок між кам’яними блоками дозволяють проникати всередину повітрю і світлу. Крім того, це архітектурне рішення забезпечує панорамний перегляд видів на прекрасну Барселону, побачити і відчути чари якої щорічно приїжджає безліч туристів з усього світу.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://www.ugo.com.pl/Подібні публікації:

  1. Будинок мрії: Barcelona House від Gaudi
  2. Органічна архітектура нового покоління. Проект міжнародного порту для Гаосюна (Тайвань)
  3. Barcelona Chair – еталон стилю вже більше 80 років
  4. The Cube – креативний проект житлових апартаментів від голландських архітекторів

Залиште свої враження!z