архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Живі фотографії-натюрморти Даніеле Лонгоні (Daniele Longoni)

середа, 11 Травень 2011, Переглядів: 2,244

Живі фотографії-натюрморти Даніеле Лонгоні (Daniele Longoni) (3)
Медузи, жаби, богомоли й волохаті бджоли, черв’яки і мурахи … Фу, яка гидота? Якщо ви так вважаєте, єдине, що може вас переконати – це фотографії-натюрморти італійського фотохудожника Даніеле Лонгоні , що прославився своїм мистецтвом макрозйомки дрібної живності. Мистецтвом розкривати красу того, на що ми звикли не звертати уваги або гидливо відвертатися.

Даніеле Лонгоні (1957) живе в італійському місті Кальярі. За основною професією він моряк, але його захоплення фотографією, як це буває у багатьох, почалося ще з коледжу і, мабуть, переросло у головну справу життя: фотоапаратів у нього більше, ніж у рок-музикантів – гітар. І Лонгоні явно знає що з ними робити, причому особливим успіхом користуються його живі фотографії-натюрморти .

Слово « живі »поруч зі словом« натюрморт »(мертва природа) виглядає немов оксюморон – поєднання непоєднуваних понять. А між тим ідея натюрмортів з черв’яками, бджолами, слимаками та іншими не дуже апетитними мешканцями вельми апетитних фруктів – не нова. Такі картини (так званий жанр “ванітас” , від “суєта”) з’являлися ще в мистецтві бароко .У більш пізні часи подібні картини були відвертим викликом громадським смакам, виразом естетики декадансу і руйнування.

Ми ж, виховані на повазі до живої природи, передачі «У світі тварин» і серіалах ВПС, вже не дивимося на мурах і богомолів як на мерзенну сльота на тілі світобудови – а навпаки, привчаємося цінувати їх за те, що на тендітних .. . надкрила покоїться наш спільний дім – Земля.

На фотографіях-натюрмортах Даніеле Лонгоні найчистіші білі поверхні, тонкі скла і ідеальні геометричні форми поєднуються з химерними, несиметричними, але, тим не менш, кольоровими і красивими дрібними тваринами: такий контраст часом просто заворожує. Особливо якщо врахувати відмінне володіння макрозйомкою, з яким виконані ці фотографії. Так що, ви вже готові подружитися з прочанином?Подібні публікації:

  1. Незвичайні натюрморти з їжею Joel Penkman
  2. Незвичайні натюрморти Леандро Фаріни
  3. Красиві натюрморти голландця Руада Делона
  4. Шикарні натюрморти у фотографіях від Marcus Gaab – детальна напівтемрява

Залиште свої враження!z