архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » ВІДЕО, огляд мистецтва

Чи є секс після смерті? Виставка скульптур Lovers of the Hereafter від Жан-Марка Лароша (Jean-Marc Laroche)

понеділок, 16 Травень 2011, Переглядів: 3,171

Чи є секс після смерті? Виставка скульптур Lovers of the Hereafter від Жан-Марка Лароша (Jean-Marc Laroche) (2)

“У хворобі й здоров’ї, радості і горі, до тих пір, поки смерть не розлучить нас”, клянуться бути разом молодята, а в декого навіть виходить стримати цю клятву до самої старості. Втім, бути разом, любити і займатися сексом можна і після смерті теж. Якщо потрапити в рай, яким його бачить французький скульптор Жан-Марк Ларош (Jean-Marc Laroche) . Свою теорію облаштування загробного світу він втілив у серії скульптур, які зображують скелетів, що займаються сексом, і назвав цю виставку ” Lovers of the Hereafter “(Коханці з того світу).

Розслабтеся, хто вирішив, що кістки, черепи та інші останки скульптор запозичив у морзі або на цвинтарі. На відміну від скульптур Гюнтера фон Хагенса (Gunther von Hagens) , який використовує справжні трупи для експозицій, французький скульптор ліпить своїх скелетів з бронзи і срібла, а очі – з кришталю і дорогоцінного каміння, причому його експонати можуть бути як зовсім крихітними, так і в натуральну, навіть страшну величину.

Так, в галереї Паризького музею еротики, де проходить виставка “Коханці з того світу”, скелети займаються сексом в самих різних позах, демонструючи розкутість і відсутність комплексів. А при правильному освітленні може здатися, що у коханців горять очі від пристрасті, похоті, любові – потрібне підкреслити. Тільки ні в якому разі не подумайте, що Жан-Марк Ларош бачить любов похмурою, як смерть, а секс – чимось забороненим і позамежних. Навпаки, це ж здорово, якщо у людей зберігається запал почуттів не тільки до труни, але і після.Подібні публікації:

  1. Трохи сонця в холодній воді. Фотопейзажі Марка Бенсладіна (Marc Benslahdine)
  2. Ювелірний світ від Ірен Нойвірт (Irene Neuwirth) і Марка Форнса (Marc Fornes). Нью-Йорк, США.
  3. Кістки, які приходять в гості. Серія фотоманіпуляцій Vertebrata від Марка Де Куна Лопеса (Marc Da Cunha Lopes)
  4. Назад до Природи: виставка скульптур Торі Фейр (Tory Fair)

Залиште свої враження!z