архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Французька інтерпретація японського готелю. Онлайн-готель HI Matic в Парижі

понеділок, 16 Травень 2011, Переглядів: 1,694

Французька інтерпретація японського готелю. Онлайн-готель HI Matic в Парижі  (7)

Французький дизайнер Мата Красс (Matali Crasset), у співпраці з колегами (Patrick Elouarghi, Philippe Chatelet), розробив інтер’єр унікального паризького готелю HI Matic. Весь процес взаємодії відвідувачів і готелі, що включає реєстрацію, харчування, спілкування з персоналом та сусідами, здійснюється через онлайн-систему, численні екрани якої розташовані по всій території гостинного закладу.

Розташований на вулиці Rue Charonne, у двох кроках від Бастилії, HI Matic покликаний стати центральним міським еко-житлом. Саме в цьому районі знаходяться ресторани, бутіки та інші складові міської інфраструктури, в оформленні яких брали участь прогресивні молоді дизайнери.

Неофіційна, дружня обстановка цього невеликого готелю призначена для короткострокового перебування туристів які приїжджають до Парижа в часті відрядження.

Затишний готель, розташований в самому серці міста, відроджує кращі традиції японських Рекан (Riokan) – молодіжних гуртожитків і будинків відпочинку.Динамічні і екологічні, економ-інтер’єри виконані з використанням простих і натуральних матеріалів. Тут, як і в реканах, пропонується спати не на ліжках, а на спеціальних матрацах, які постелені на підлозі або на подіумах.

42 креативно оформлених номери розташовані на п’яти поверхах. Спеціально розроблена функціональна меблева система може змінюватися протягом доби, адаптуючись до потреб відвідувачів. Готель «зі зворотним зв’язком» дозволяє гостям вибирати і змінювати фонову музику, страви в ресторані з автоматизованим обслуговуванням, а також без посередників спілкуватися з керівництвом та отримувати всю необхідну інформацію про визначні пам’ятки Парижа.

Тут можна відчути повну автономність, при збереженні можливості онлайн-спілкування зі світом або повного занурення в міське середовище. Яскраві життєрадісні кольори, в які французькі дизайнери пофарбували японську естетику, дарують відчуття свята, а гнучке простір комфортабельних номерів створює відчуття свободи.

З творчістю автора проекту можна подивитись онлайн, відвідавши персональний сайт дизайнера: http://www.matalicrasset.com/Подібні публікації:

  1. Еклектичний інтер’єр готелю Chavanel в Парижі
  2. Hourai 1111 – футуристична інтерпретація японського мінімалізму в готельних номерах класу люкс
  3. Архітектура та дизайн готелю Santorini Grace на острові Санторін в Греції.
  4. Архітектура готелю Be Tulum Resort в Мексиці

Залиште свої враження!z