архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Ультра-сучасний дизайн готелю Bella Sky Hotel в Копенгагені

середа, 18 Травень 2011, Переглядів: 2,012

Ультра-сучасний дизайн готелю Bella Sky Hotel в Копенгагені (6)

Днями в Копенгагені (Данія) був офіційно відкритий ультра-сучасний готель Bella Sky Hotel, незвичайний дизайн екстер’єру якого знаходить не менш вражаюче продовження в інтер’єрах будівлі. Будучи найбільшим у скандинавському регіоні, новий готель зустрічає відвідувачів теплотою скандинавського будинку, обстановка якого позбавлена байдужості і формальностей.

За словами авторів проекту – фахівців з датської архітектурної студії 3XN – ключовими визначеннями в процесі його розробки для них стали простота, функціональність і висока якість. Ці характеристики відносяться як до концепції дизайну, так і до вибору матеріалів, так і способів будівництва і обробки.

У 814-ти номерах готелю немає нічого синтетичного, всі складові інтер’єрів виготовлені з натуральних матеріалів: килими з натуральної вовни, постільна білизна з високою щільністю бавовняних ниток, натуральні деревина дуба і шкіра.

Димчаста колірна палітра створює затишок, м’якість і, разом з тим, є посиланням на північний характер готелю, з вікон якого відкривається панорамний вид на красивий природний парк Amager Common.

Фахівці з 3XN вибрали орієнтир на кращі північні традиції дизайну інтер’єрів, меблів і декору, поєднуючи сучасні тенденції зі стали вже класичними рисами робіт Арне Якобсена (Arne Jacobsen) і Фінна Джула (Finn Juhl). Меблі, текстиль, світильники, плавні форми покликані створювати розслаблюючу обстановку, персональность сервісу, відчуття свободи і комфорту.

Окрім житлових апартаментів, розташованих на 23 поверхах, будівля має 30 конференц-залів. Корисна площа об’єкту склала 42000 квадратних метрів, а висота 76,5 метрів.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://www.3xn.dk/Подібні публікації:

  1. «Джазова» архітекура відкритої тераси готелю Blues Point Hotel в Австралії
  2. Дизайн готелю Mandarin Oriental Hotel в Барселоні від Patricia Urquiola
  3. Сучасний дизайн інтер’єру готелю Armani Hotel Dubai
  4. Сучасний дизайн інтер’єру бутік-готелю GombitHotel від Giò Pozzi

Залиште свої враження!z