архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Ліжко із захисним “коміром”. Проект Col-Letto від компанії Lago

вівторок, 24 Травень 2011, Переглядів: 1,310

Ліжко із захисним "коміром". Проект Col-Letto від компанії Lago (3)

Коли говорять, що в гостях добре, а вдома краще, часом мають на увазі, що людині ніде не виспатися так солодко і комфортно, як у власному ліжку. Зовсім недавно ви могли бачити у нас на сайті цілий огляд незвичайних ліжок , а проект Col-Letto від компанії Lago – ще один предмет в цю чудову колекцію.

Дизайн цього ложа нагадує гніздо, завдяки високому тканинному “комірe”, що її оточує. Ця оболонка створює відчуття комфорту і захисту, а крім того, може служити імпровізованим бар’єром, покликаним захищати сплячих як від протягів, так і від деякого шуму.

Загинаючи і розгортаючи цей “комір”, можна зручно влаштовуватися на ліжку, щоб подрімати, почитати, а то й просто повалятися з ноутбуком чи в обнімку з коханою людиною. Крім того, захисний “бар’єр” буде дуже до речі для тих батьків, чиї малюки боятися залишатися вночі одні, і час від часу сплять поруч з мамою і татом.

А якщо в будинку є тварини, зокрема, кішки, такий “комір” зможе стати перешкодою для нежданого вторгнення і з їхнього боку. Ну, принаймні, їм доведеться суттєво постаратися, щоб подолати цю перешкоду на шляху до хазяйської подушці.Подібні публікації:

  1. «Плаваюче ліжко» з книжковою полицею. Стильний дизайн від Lago
  2. Креативне ліжко-гніздо Col-Letto Bed
  3. Hollow Chair: крісло-сховище для різних дрібниць -речі під ногами
  4. Дизайнерське ліжко, яке воно? (25 креативних дизайнів ліжок)

Залиште свої враження!z