архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд меблів

Креативні дитячі кімнати від італійських дизайнерів з ColombiniCasa

вівторок, 24 Травень 2011, Переглядів: 4,793

Креативні дитячі кімнати від італійських дизайнерів з ColombiniCasa (11)

Незважаючи на очевидність пріоритетів, навіть у самого молодшого покоління є власні переваги в кольорі, формах і навіть стилістичному напрямку особистої території. Для заохочення уяви і розвитку перших паростків креативності та індивідуальності, італійська компанія-виробник ColombiniCasa розробила безліч тем і варіацій організації простору дитячих кімнат.

Меблі, аксесуари та можливості ергономічних рішень, пропоновані італійськими дизайнерами, є достатньо гнучкими для того, щоб вписатися в будь-які житлові умови. Висока якість матеріалів і технологій складання гарантує безпеку і довговічність експлуатації навіть самих нетривіальних конструкцій колекції.

Двоярусні ліжка і дворівневі платформи з робочою зоною і місткими системами зберігання подаються в грайливій формі з яскравими колірними рішеннями та сюжетними фоновими панелями.

Компактне розміщення функцій і систем зберігання надає більше вільної території для активної діяльності малюків і підлітків, а життєрадісні кольори і тематичні алюзії створюють атмосферу свята та позитиву.

Мобільність основних складових цих меблевих комплектів досягається за допомогою спеціальних механізмів і різнокольорових коліс. Таке “веселе” рішення забезпечує можливість швидкого і легкого перепланування простору і варіативності заміни його компонентів.

Отримати більш детальну інформацію та познайомитися з іншими варіантами дизайну, пропонованими італійською компанією-виробником можна, відвідавши її офіційний сайт: http://www.colombinicasa.com/Подібні публікації:

  1. Gazoline Petrol Station. Концептуальний дизайн АЗС від італійських дизайнерів
  2. Дизайнерські полиці Tetris – яскрава можливість творчості від італійських дизайнерів
  3. Креативні інтегровані раковини Strappo від Antonio Lupi. Ідеї ​​для дизайну ванної кімнати
  4. Кілька ідей і порад для дизайну інтер’єру кімнати юної леді

Залиште свої враження!z