архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » предметний дизайн

Креативний дизайн PSLAB (Бейрут, Ліван). Світильники для ресторану

п`ятниця, 27 Травень 2011, Переглядів: 1,444

Креативний дизайн PSLAB (Бейрут, Ліван). Світильники для ресторану (9)

У новій системі освітлення для бейрутського ресторану європейської кухні Al Dente ліванська компанія. PSLAB в черговий раз продемонструвала, як стародавні ремісничі традиції можуть органічно впроваджуватися в сучасні інтер’єри, збагачуючи їх автентичним звучанням.

Дизайнери розділили високу стелю ресторану на три частини: центральний простір над входом і головним залом, область над другим залом, розрахованим на невеликі компанії, а також барна частина.

Для головного залу була розроблена освітлювальна система з оригінальним рішенням власників у вигляді металевих стрижнів. Лампи на довгих кріпленнях нагадують гілки, що спускаються до столиків просто зі стелі. Елементи розміщені невеликими групами, по 10-15 світильників у кожній, уздовж центральної осі, що йде від входу в головний зал ресторану.

А на стелі другого залу і бару фахівці. PSLAB встановили світильники у вигляді накладених один на інший мідних дисків, закріплених на металевих власниках-штирях з лампочкою на кінці.

Стрункий ряд відполірованих до блиску «тарілочок» стає чарівним прикрасою всього залу. Лампи освітлюють приміщення м’яким розсіяним світлом. Якого, проте, цілком достатньо для того, щоб уважно прочитати меню і насолодитися видом поданих страв.Подібні публікації:

  1. Креативний дизайн ресторану Tusen у горах
  2. Вишукані світильники в оббивці в стилі диванів Chesterfield від DZstudio (Італія)
  3. Креативний цифровий дизайн мексиканського ресторану Tori Tori Restaurant
  4. Креативний дизайн лампи Ruray від Shane Holland

Залиште свої враження!z