архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Алфавіт, зроблений з книг. Проект Соні Ламер (Sonia Lamera)

середа, 1 Червень 2011, Переглядів: 1,366

Алфавіт, зроблений з книг. Проект Соні Ламер (Sonia Lamera) (4)

Поганий той дизайнер, який не створив свій шрифт. Якщо судити з цієї точки зору, то іспанка Соня Ламер (Sonia Lamera) – це хороший дизайнер. Вірніше, не стільки дизайнер, скільки художник. Адже її роботи – це справжнє мистецтво. У тому числі, і алфавіт Visual Alphabet with Books, створений, як це легко зрозуміти з назви, з книжок.

Художники останнім часом, слідом за дизайнерами стали створювати свої варіанти шрифтів. Серед таких служителів муз, яким виявилася не чужа слава Кирила, Мефодія і Гуттенберга, можна назвати художника Йоріко Йосіда (Yoriko Yoshida), який створив латинський алфавіт по-японськи , або Іветту Янг (Yvette Yang), придумав абетку моди Fashion Font , оновлювану кожні півроку .

Іспанська художниця Соня Ламер також не проти була поекспериментувати на цьому терені. Ось вона і створила шрифт Visual Alphabet with Books, де букви зроблені з книг.

Є в цьому якийсь парадокс. Звичайний адже процес виглядає так: букви зливаються в слова, слова – в пропозиції, пропозиції – до книги. А тут все відбувається абсолютно навпаки – найдрібніші типографічні одиниці, літери створюються з вже готових книг.

Цей свій проект Соня Ламер здійснила з колегою Клаудією Борральхо (Claudia Borralho). Разом вони спорудили «книжкові» варіанти всіх двадцяти шести букв англійського алфавіту, сфотографували їх і створили презентацію у вигляді невеликої брошурки з назвою Visual Alphabet with Books.Подібні публікації:

  1. Будуємо по буквах. Будинок-алфавіт Alphabet Building
  2. Світ чудес і чарівництва: ілюстрації до книг від Наталії Мороз
  3. Альтернативні обкладинки для знаменитих книг. Результати конкурсу Polish Book Cover Contest
  4. Плакати «Type Sandwiches»: краще, ніж кулінарна книга

Залиште свої враження!z