архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

Органічна архітектура нового покоління. Проект міжнародного порту для Гаосюна (Тайвань)

середа, 1 Червень 2011, Переглядів: 1,746

Органічна архітектура нового покоління. Проект міжнародного порту для Гаосюна (Тайвань) (2)

Футуристичний дизайн одного з концептів порту для тайваньського міста Гаосюн – результат творчої роботи архітектурної студії Maxthreads Architectural Design. Метою конкурсу Port of Kaohsiung Passenger Transportation District, в якому бере участь цей фантастичний проект, є поліпшення інфраструктури обслуговування пасажирів, реорганізація набережної та розвиток міжнародного та внутрішнього туризму.

Майбутній порт повинен стати не тільки міжнародним шлюзом, а й центром міського дозвілля, що відповідають вимогам сучасного життя.

Тісні взаємини між портом, центром круїзного обслуговування, інфраструктурою відпочинку та навколишнього ландшафту забезпечують обтічні, що плавно переходять один в одного форми та обсяги, органіка яких не залишає сумнівів в гармонійній інтеграції нового об’єкта.

У міру руху повз порту, його архітектурна динаміка творить чудеса. Гігантський морський скат, стрімка акула, морська галька, футуристичний корабель, який рухається потік пластичної форми – ось асоціації, що виникають при погляді на об’єкт з різних точок огляду, як на березі, так і на воді.

Внутрішній простір наповнений повітрям і світлом, який в деяких місцях «фільтрують» конструктиви скління. Виникає відчуття єдності екстер’єру та інтер’єру, архітектури і природної природи.

Дивовижна взаємодія із сушею і водою – ключовий елемент проекту. На думку авторів, ця особливість, у поєднанні з багатофункціональністю, затвердить фантастичні «міські ворота» в якості центральної громадської «осі» мегаполісу в майбутньому.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://www.max-threads.com/Подібні публікації:

  1. Dragon Eco Bridge – органічна архітектура нового футуристичного моста дракона в Китаї
  2. Футуристичний проект Брюссельського аеропорту від голландських архітекторів
  3. Органічна архітектура в проекті музею чилійських вин Wine Museum від DRAandU
  4. Еко-проект нового інженерного коледжу в ОАЕ від арабських архітекторів з Mimar Emirates

Залиште свої враження!z