архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, СТАТТІ

Спортивна тематика в інтер’єрі дитячої кімнати

п`ятниця, 17 Червень 2011, Переглядів: 2,870

Спортивна тематика в інтер'єрі дитячої кімнати (1)

Якщо ваш син байдужий до кораблів і піратським пригод, а весь вільний час проводить, ганяючи м’яч або “літаючи” на велосипеді, то ця стаття підкаже, як ненав’язливо і по-домашньому затишно відобразити ці захоплення в інтер’єрі кімнати хлопчика.

Є багато варіантів стилізувати кімнату, розвиваючи спортивну тематику. Наприклад, постільна білизна, завіски, декоративні подушки, килимки і будь-який інший текстиль – ідеальне поле для спортивних сюжетів, символіки та традиційних впізнаваних колірних поєднань.

Слідом за текстилем йдуть зображення – цифровий друк, малюнки або настінний розпис. Всілякі спортивні сюжети або абстрактні кольорові “вихори” асоціацій зможуть наповнити кімнату динамічною просторової динамікою, енергією життя, руху і прагнення до перемоги. Однак тут необхідно знати міру, тому що занадто активні, нав’язливі образи і яскраві фарби можуть швидко втомити або негативно позначитися на психологічному стані майбутнього чемпіона.

Якщо ваша дитина не тільки мріє про спортивні досягнення, але вже активно займається яким-небудь видом спорту, то у нього обов’язково є спортивний інвентар, який також може стати центральним елементом декору кімнати, замість того щоб ховатися у шафах, під ліжком або непомітних погляду кутах . Для цього потрібно лише придумати відповідні дотепні «постаменти». Як не можна краще підійде для цієї мети затишний і вінтажний “hand made”.

Можна, звичайно, скористатися традиційними ліжками у вигляді гоночних машин і світильниками-м’ячами. Але, не варто забувати, що в цьому випадку інтер’єр буде занадто однозначним, позбавленим природності і менш гнучким до змін, що виникають у міру зростання і зміни пріоритетів дитини. А ось кільця, канат або шведська стінка залишаться актуальними завжди!Подібні публікації:

  1. «Пташиний» декор інтер’єрів дитячої кімнати для дівчаток і хлопчиків
  2. Світильники для дитячої кімнати
  3. Кілька ідей і порад для дизайну інтер’єру кімнати юної леді
  4. Облаштування, інтер’єр. Оформлення дитячої кімнати.

Залиште свої враження!z