архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури, огляд технологій

Футуристична будівля багатоцільового центру від австрійських архітекторів

понеділок, 20 Червень 2011, Переглядів: 1,170

Футуристична будівля багатоцільового центру від австрійських архітекторів (1)

Уже відома нам своїми екстравагантними концепціями австрійська архітектурна студія Coop Himmelb (l) au Architects представила футуристичний проект багатоцільового комплексу Dalian International Conference Center, будівництво якого ведеться в китайському місті Далянь.

Далянь – місто-порт, розташований у північно-східній частині Китаю, в затоці Даляньвань (Жовте море, південний край півострова Ляодун). Торгівля, туризм і галузі морської промисловості – основні традиційні сфери життєдіяльності міста – знайшли своє функціональне та візуальне розвиток в межах цього фантастичного об’єкта.

Сучасний конференц-центр, невеликі приміщення якого, як перли розташовані навколо ядра будівлі, забезпечує найбільш ефективні зв’язки між областями структури, економлячи сили і час її відвідувачів. Більшість з цих приміщень і з’єднують їх простору забезпечені достатньою кількістю денного світла, що потрапляють зверху, через отвори покрівлі будівлі.

Розташовані на рівні землі громадські зони, забезпечують високий рівень доступу для різних груп користувачів. Торгово-виставкові зони безпосередньо пов’язані з конференц-центром. Приміщення театру, розраховане на 1600 місць і оснащене класичними оперними лаштунками, розташоване прямо навпроти гнучкого конференц-залу місткістю 2500 місць. Сцена театру знаходиться в центрі будівлі. Завдяки сучасним технологіям, обидва зали є гнучкими і адаптивними до разноцелевому використання – від проведення банкетів до надання парламентських місць.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії : http://www.coop-himmelblau.at/Подібні публікації:

  1. Проект бібліотеки Dalian library – футуристична пелюстка троянди від австрійських архітекторів
  2. Футуристична будівля з двох стін. Проект музею MoMA у Варшаві (Польща)
  3. Будівля-портрет від австралійських архітекторів
  4. Офісна будівля ЕКА / OAI від Personeni Раффаеле Шерер архітекторів. Веве, Швейцарія.

Залиште свої враження!z