архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Mood Rocking Bed – меблі для гедоністів від американських дизайнерів

четвер, 30 Червень 2011, Переглядів: 2,324

Mood Rocking Bed - меблі для гедоністів від американських дизайнерів (5)

Дизайн, який надихає та дарує внутрішній комфорт і спокій. Саме так можна описати дивно простий, елегантний і привабливий комплект меблів Mood Rocking Bed, розроблений дизайнером Джо Маунсом (Joe Manus) з американської студії Shiner International.

Завдяки універсальності та технології обробки матеріалів, з яких виготовлені меблі, комплект підходить для приватних і громадських просторів в умовах внутрішнього і зовнішнього використання.

З кріслом-гойдалкою все більш-менш зрозуміло, а от ліжко? – Скажете ви і матимете рацію. Адже для міцного і здорового сну необхідна стабільність. Дизайнер подбав і про це. Скажімо, проводячи теплий літній день де-небудь на терасі або в саду, чому б і не погойдатися, читаючи книгу і милуючись сонцем в зеленому листі.

А от, для того щоб солодко заснути або просто відчути комфорт стабільності та безпеки, дизайнер пропонує зафіксувати округлі опори ліжка за допомогою спеціальної гумової пробки-опори.

Крісло і ліжко мають здатність адаптуватися не тільки до вашого настрою, але й до дизайну інтер’єру чи ландшафту території. Металева рама-основа може мати два варіанти обробки – спеціальна стійка фарбування і шліфований метал. Варіативні також і розміри меблів. Стилістична нейтральність і елегантність форми складових комплекту також сприяють гармонійної інтеграції до різноманітних контекстам.

З творчістю авторів колекції можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх дизайн-студії. Там же можна підібрати й інші предмети меблів, що гармонійно поєднуються з представленими нами: http://shinerinternational.com/wordpress/Подібні публікації:

  1. «Плаваюче ліжко» з книжковою полицею. Стильний дизайн від Lago
  2. Ретро-футуристичні дизайнерські меблі від Джорі Бріема (Jory Brigham)
  3. Goggle Desk – елітна лінія меблів для сучасного керівника від Babini
  4. SLEEPY – органічний дизайн ліжка з високим рівнем комфорту від Tonin CASA

Залиште свої враження!z