архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Сюрреалістичний дворівневий креативний офіс Red Town Office

четвер, 30 Червень 2011, Переглядів: 1,891

Сюрреалістичний дворівневий креативний офіс Red Town Office (6)

Red Town Office – унікальний офіс китайської архітектурної студії Taranta Creations, розташований в Шанхаї (Китай). Дизайн-проект приміщень, що знаходяться в будівлі колишньої фабрики, був розроблений власними силами фахівців студії, які, як ніхто інший, змогли організувати для себе найбільш ефективне і креативне простір.

Концепція приміщення відображає безперервність творчого процесу роботи студії, а тому не зводиться лише до суворої функціональності і доцільності.

Обсяг складної неправильної форми, розсічений металевими конструктивами, що дісталися у спадок від специфіки виробництва колишньої фабрики і недостатня висота стель, поставив перед фахівцями низку труднощів у поділі простору на два повноцінно функціонуючих ярусу. Однак саме таке рішення було необхідне, для того щоб, в рамках виділеної території, помістити необхідну кількість робочих місць і функцій.

Результат виконаної архітекторами роботи можна вважати більш ніж вдалим. Адже найбільш цікаві рішення, як відомо, народжуються в процесі подолання труднощів, створюваних непростими вихідними умовами.

Робочі місця другого ярусу розташувалися нижче рівня підлоги, інтегрувавшись в простір між сталевими профілями. Пол тут стає столом, а стіл є підлогою. Така неформальна інтерпретація офісного приміщення стимулює роботу уяви, якісно нетрадиційного підходу до розробки нових проектів і демократичному спілкування всередині творчого колективу.

На нижньому поверсі робочі місця вишикувалися уздовж вікна. Якщо простір другого ярусу і міжповерхового «порталу» вирішено в ефектній червоно-білій колірній гамі, то в приміщенні першого рівня ми бачимо не менш сюрреалістично взаємодія металліка і життєствердною зелені. А підсвічені органічні контури нової структури викликають асоціації з гігантською краплею води, що падає зі стелі.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх компанії: http://www.enrico-taranta.com/Подібні публікації:

  1. Небесна релаксація в інтер’єрі корейського салону краси Permy Mi Jang Won
  2. Офіс, який вчить не ставитися до себе надто серйозно: дизайн офісу Saatchi and Saatchi
  3. Екологічний дизайн офісу Pons і Huot від Christian Pottgiesser
  4. Dragon Eco Bridge – органічна архітектура нового футуристичного моста дракона в Китаї

Залиште свої враження!z