архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » Мейд Ін Юкрейн :), огляд комп. графіки

Писаний сервіз для кави з молоком. Каліграфічний дизайн сестер Лопухіних

четвер, 30 Червень 2011, Переглядів: 1,675

Писаний сервіз для кави з молоком. Каліграфічний дизайн сестер Лопухіних

Невсипно спостерігаючи за творчістю зарубіжних дизайнерів, ми часом пропускаємо справжніх “зірочок” дизайну вітчизняного, будь то промдизайн, технології, або ж графіка, якою займаються сестри-близнючки Віка і Віта Лопухіни з Києва. Нещодавно вони представили проект розписного сервізу для кави, який у всій красі демонструє не тільки любов до букв і шрифтів, але також патріотизм і, зрозуміло, дизайнерський талант.

У своєму блозі дівчата пишуть, що їх спільна творчість почалося з раннього дитинства, в якому були два столи, загальна коробка з олівцями і дві пари палаючих очей. Ну а далі, зрозуміло, спільне навчання на факультеті графічного дизайну та спільні ж каліграфічні проекти. Віка і Віта також уточнюють, що їх цікавлять не тільки і не стільки красиві літери, скільки історія кириличних літер, а ще леттерінг і ілюстрація. Любов до кириличним буквах і красивого дизайну і вихлюпнулася в проект “каліграфічного сервізу”.

Свого часу Віка і Віта розробили фірмовий стиль для українського журналу “Київська Русь”, а також дипломи та запрошення для II Всеукраїнського фестивалю каліграфії і типографії “Рутенія”. Ці та інші роботи молодих дизайнерів можна побачити на інтернет-сторінці Віки і Віти Лопухіних http://www.behance.net/VikaVita_Lopukhiny.Подібні публікації:

  1. Фірмовий стиль «Київської Русi»
  2. Вінтажні упаковки кави
  3. Проект TheBirds українських дизайнерів
  4. Краса фотографій пролитої кави з печивом, або який з тесляра фотограф

Залиште свої враження!z