архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » графіка, ПОДІЇ

Повернення до джерел: Динамо Київ оновив логотип

середа, 6 Липень 2011, Переглядів: 2,263

Повернення до джерел: Динамо Київ оновив  логотип

У всіх турнірах починаючи з сезону 2011/2012 футбольна команда Динамо буде виступати під оновленим логотипом.

У неділю ввечері його громадськості представили президент клубу Ігор Суркіс, головний тренер Юрій Сьомін, капітан команди Олександр Шовковський, один із співавторів логотипу дизайнер Марія Прійдан. Спершу журналістам в урочистій обстановці в конференц-залі стадіону Динамо імені Валерія Лобановського був представлений оновлений логотип, після чого команда в повному складі вийшла на відкрите тренування, де логотип і нова виїзна форма на найближчі два сезони були презентовані тисячам вболівальникам.

Кардинально нових елементів у презентованій емблемі біло-блакитних не з’явилося. Як символ клубу як і раніше використовується класична динамівська буква “Д”, але тепер, на відміну від останніх років, вона полягає не в коло, а в ромб, який в епоху СРСР майже завжди присутній в логотипі Динамо.

Абсолютно ж новим аспектом емблеми стала його колірна гамма: вперше за історію київського супер-клубу, буква “Д” зображена білим кольором, а фон став синім. Від колишнього ж логотипу, крім самої букви “Д”, збереглися також напис “КИЇВ” і дві жовті зірки, кожна з яких, нагадаємо, символізує чергові 10 завойованих чемпіонських титулів.

Повернення до джерел: Динамо Київ оновив  логотип 1Подібні публікації:

  1. Фанат Динамо створив логотип для НСК «Олімпійський»
  2. Керч отримав власний логотип
  3. Обрано новий логотип Криму
  4. Логотип – це основа

Залиште свої враження!z