архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Готель Jade Mountain – розкіш у Карибському морі

середа, 6 Липень 2011, Переглядів: 1,340

Готель Jade Mountain - розкіш у Карибському морі (3)

Готель Jade Mountain велично височіє на острові Сент-Люсія в Карибському морі. Архітектор і власник Nick Troubetzkoy прагнув створити унікальний курорт в гармонії з природою, і в нього це відмінно вийшло.

Перлиною готелю є великі безкраї басейни розміром від 40 до 80 кв.м. в залежності від типу номеру. Останні в свою чергу діляться на три категорії: Сонце, Місяць і Зоря. Постояльці можуть самостійно вибирати підсвічування свого басейну, таким чином змінюючи зовнішній вигляд готелю в нічний час. Унікальна скляна плитка, якої викладені басейни всі номери, була спеціально розроблена дизайнерами для готелю Jade Mountain. Все це створено для того, щоб посилити чуттєве сприйняття гостей, підготувати їх абсолютному розслабленню та досягненню гармонії з самою природою.

Важливо відзначити також, в кожному номері існує всього три стіни, а четверта просто напросто відсутній. Так гостям відкривається не тільки прохід до басейну, а й приголомшливий краєвид Карибів. Такий підхід покликаний також посилити враження єдності з природою, впустити її в номер. Еклектична меблі в тропічному стилі прикрашає всі кімнати готелю.

Ну а найголовніше – готель Jade Mountain навмисно не визнає технології. Вам доведеться відмовитися від телефонів, радіо та телебачення. Якщо ж вам ніяк не прожити без зв’язку із зовнішнім світом, то у фойє можна скористатися інтернетом. Однак пам’ятайте, ви не для цього платите від $ 1000 за ніч!Подібні публікації:

  1. Готель Jade Mountain – розкіш у Карибському морі
  2. Готель Copperhill Mountain Lodge в Швеції
  3. 57-поверховий житловий комплекс Jade Signature на березі океану в Маямі
  4. Гірський притулок (mountain retreat) в Новій Зеландії від Fearon Hay Architects.

Залиште свої враження!z