архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Архітектура та дизайн будинку в Хайдарабаді от Rajiv Saini & Associates

п`ятниця, 8 Липень 2011, Переглядів: 2,979

Архітектура та дизайн будинку в Хайдарабаді от Rajiv Saini & Associates (1)

Архітектори компанії Rajiv Saini & Associates розробили і реалізували проект реконструкції житлового будинку в місті Хайдарабад, Індія.

Клієнти хотіли жити в сучасному будинку і були навіть готові на повне знесення будівлі. Проте починати з чистого аркуша здалося завданням надто легкою, і дизайнери вирішили перевірити свої сили. Два місяці копіткої роботи пішло на розгляд старих планів і генерацію нових ідей. Резиденції необхідна була повна зміна характеру. У результаті додавання, зміни та видалення різних елементів був народжений цей особняк в 1160 кв.м.

З метою розширення простору були зведені сталеві блоки, де розмістилися додаткові кімнати: головна і гостьові спальні, тренажерний зал і робочий кабінет. Серед використовуваних матеріалів були в основному лише ті, перевагу яким висловив клієнт – сірий граніт, сріблясто-сірий травертин, білий мармур, світла деревина, сталь і скло. Завдяки цьому, будинок виглядай свіжим, десь навіть занадто, переходячи в холодний. Саме такого ефекту в умовах жаркого клімату даного району і намагалися домогтися дизайнери.Подібні публікації:

  1. Сучасна архітектура та дизайн будинку Openhouse від XTEN Architecture
  2. Сучасна архітектура і дизайн будинку в Лос-Анджелесі від IKONIKO
  3. Архітектура ультра сучасного будинку на двох Mai Mai у Новій Зеландії
  4. Сучасна архітектура лісового будинку BR House від Marcio Kogan

Залиште свої враження!z