архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Інтер’єр двоповерхової квартири від Spacelab Architecture

понеділок, 11 Липень 2011, Переглядів: 3,218

Інтер'єр двоповерхової квартири від Spacelab Architecture (24)

Елегантний і разом з тим сучасний інтер’єр цієї двоповерхової квартири, розташованої в районі Filothei (Афіни, Греція), був розработан архітектурної фірмою Spacelab Architecture .

Мета проекту – зробити квартиру просторішою і функціональною. Основні зміни полягали в наступному: розширення кухні, об’єднання житлових кімнат за рахунок перестановки каміна, і переосмислення ванних кімнат і спалень.

Нижній поверх квартири розташований на четвертому поверсі будівлі, на ньому облаштовані дві спальні, вітальня, велика кухня, і дві ванних кімнати. Верхній поверх знаходиться на п’ятому (самому верхньому) поверсі будинку і включає в себе вбудовану міні-кухню, туалети і невеликий басейн, засклений з одного боку.

В інтер’єрі використовувалися як натуральні матеріали, такі як антикварне дерево та лава, так і сучасні – коріан, тоноване скло, лак. Кольорове вирішення квартири теж вельми неоднозначне: для великої кухні був обраний помаранчевий колір, для маленької – жовтий, для головної ванної кімнати зелений.

Сходи між поверхами зроблені з дерева і металу і частково прикриті панеллю з тонованого скла. Кавовий столик і ліжка були створені спеціально для цього проекту.Подібні публікації:

  1. Інтер’єр квартири від Jovo Bozhinovski
  2. Дизайн інтер’єру квартири Marco Polo від Carola Vannini
  3. Дім та офіс під одним дахом від 70F architecture
  4. Білосніжний інтер’єр квартири в Амстердамі від Hofman Dujardin Architects

Залиште свої враження!z