архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Beaux Arts – бутік-готель від RTKL Associates

середа, 20 Липень 2011, Переглядів: 1,535

Beaux Arts - бутік-готель від RTKL Associates (4)

Готель Beaux Arts в Майямі, Флорида – це новий бутік-готель, що пропонує своїм гостям випробувати, що таке справжня розкіш. Дизайнери компанії RTKL Associates , розробляючи проект, керувалися одним принципом – інтер’єр повинен неодмінно бути вишуканим, а відвідувачі відчути себе немов у музеї.

Beaux Arts схожий на галерею сучасного мистецтва, поряд з картинами представлені неповторні предмети меблів, виготовлені на замовлення спеціально для готелю. Тепла колірна гамма, нейтральні фарби, переважання відтінків білого, сірого, чорного і мідного – все це створює м’який фон, не відволікає уваги від барвистих примірників сучасного мистецтва.

Готель Beaux Arts займає площу в 44,000 кв.м. на 39 поверсі будівлі, тому всіх гостей зустрічають індивідуально, а після проходження реєстрації проводжають наверх до одного з 30 номерів і 14 сьютов. Всі кімнати представляють собою мікс інноваційного дизайну і технологій, затишної атмосфери та вишуканої обстановки. У кожному номері ви знайдете систему домашнього кінотеатру Bang & Olufsen і iPad.Подібні публікації:

  1. Бутік-готель Salvator Villas & Spa в Греції
  2. Тривимірні стінові панелі в новій штаб-квартирі компанії Modular Arts
  3. Бутік-готель The Club в Сінгапурі
  4. Бутік-готель The Corner в ​​Римі

Залиште свої враження!z