архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Інтригуючі інтер’єри футуристичної квартири Sci-Fi Apartment від іспанських архітекторів

п`ятниця, 22 Липень 2011, Переглядів: 2,871

Інтригуючі інтер'єри футуристичної квартири Sci-Fi Apartment від іспанських архітекторів (10)

Футуристичний темпераментні інтер’єри квартири Sci-Fi Apartment, розташованої в Галіції (Іспанія), розроблені фахівцями добре відомої нам іспанської архітектурної студією A-cero Architects .

Просторий і світлий вестибюль ділить квартиру з незвичайним плануванням на дві частини. В одній з них знаходиться загальний простір вітальні і їдальня, в іншій – кухня ванні кімнати, зручності, спальні та кабінет.

Білий колір – головна дійова особа квартири. І лише деякі елементи чорного кольору, чергуючись своїми матовими і глянцевими поверхнями, розривають цю монохромність, але, лише для того щоб вишукано підкреслити перфектно концепції, побудованої на ультрасучасних формах і лініях.

Виразними, але не яскравими плямами виступають і абстрактні картини, що прикрасили зону залу і концептуальні елементи декору. Великий акцент зроблений на лаконічною, позбавленої декоративності, але нетривіальною і динамічною меблів, зовнішній вигляд якої начебто замовчує про її функціональне призначення, будучи візуальним продовженням основних архітектурних елементів квартири.

При цьому, межі між стінами, стелями та меблями зчитується лише як натяків, яке де позначених предметами, характерними для тієї чи іншої функціональної зони.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії, розташованої в Мадриді: http://www.a-cero.com/Подібні публікації:

  1. Apartment S – сучасний дизайн квартири в сірих тонах в Лісабоні
  2. Дизайн інтер’єру квартири-студії міського типу
  3. Дизайн інтер’єру для невеликої квартири-студії від Ike Bahadourian
  4. Fantasy Island – сучасний інтер’єр квартири в Москві від Gemotrix Design

Залиште свої враження!z