архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

У місячному світлі. Сучасний будинок від Джованні Д’Амбросіо (Giovanni D’Ambrosio)

середа, 27 Липень 2011, Переглядів: 2,786

У місячному світлі. Сучасний будинок від Джованні Д'Амбросіо (Giovanni D'Ambrosio) (17)

Італійський архітектор Джованні Д’Амбросіо (Giovanni D’Ambrosio) назвав цей будинок «Moonlight House» (Будинок місячного світла). Він виріс неподалік від гори Хотем, що в штаті Вікторія (Австралія). У проекті цього сучасного, що відповідає останнім будівельними технологіями будівлі проглядається також взаємозв’язок з традиційними для даної місцевості будівлями – хатинами скотарів.

Сам автор каже, що намагався максимально інтегрувати свій проект у навколишню місцевість за допомогою матеріалів, які завжди були частиною місцевого історичного тла. Камінь, дерево і метал використовувалися і при будівництві, і в обробці будинку. Будівля спроектована так, щоб його господарі могли і взимку і влітку насолоджуватися природою і мальовничими краєвидами з великих вікон.

Інтеграція екстер’єру та інтер’єру стала ключовою ідеєю проекту. Зовнішня оболонка і внутрішній простір взаємодіють і нібито стають єдиним цілим. Природні матеріали в обробці будинку візуально об’єднують будинок з навколишнім ландшафтом.

Відмінними особливостями будинку є велике скління стін і значний двадцятитонний консольний камін, на який пішло більше 20 тонн каменю. Будинок обладнаний відкритою і закритою парковками.

Будівля складається з двох рівнів. Нижній задуманий як простір для повсякденного життя господарів з вітальні, їдальні, кухнею … Звідси добре видно сад, а через великі вікна можна вийти на терасу. На другому поверсі «підмісячного» будинки знаходяться хазяйські спальні з ванною та СПА.

Звичайно, проект розроблявся з турботою про навколишню природу. Використовувалися відповідні матеріали: дах вкритий ізольованим металом і протистоїть будь-яким змінам клімату. Її коричневі відтінки гармоніюють з відтінками природного заповідника, який оточує будівлю.

Об’єкт був зданий в 2007 році, його площа складає 250 квадратних метрів, а придбати будинок можна за $ 1.65 мільйона доларів.

Роботу Джованні Д’Амбросіо оцінили по заслугах: він отримав нагороду «За найбільш інноваційне використання сталі» на щорічній премії Асоціації Житлової Індустрії (HIA) в 2009 році.Подібні публікації:

  1. Музичний будинок матерком (Casa Materka) в Мексиці від T3arc Taller de Arte y Arquitectura.
  2. Будинок, про який можна тільки мріяти. Новий футуристичний проект сучасного особняка від A-Cero
  3. Сучасний будинок House Gunderson від WRB Architects
  4. Сучасний будинок на воді від студії Tze-Chun Wei

Залиште свої враження!z