архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Жінка. Кішка. Чорно-білі фотографії Стефано Джакоміні

понеділок, 1 Серпень 2011, Переглядів: 2,037

Жінка. Кішка. Чорно-білі фотографії Стефано Джакоміні (4)

Італійський фотограф Стефано Джакоміні знімає істот, які гуляють самі по собі за італійським містом. Великий поціновувач жіночої (так званої котячої) грації влаштував арт-змагання в пластичності. На чорно-білих знімках майстра людина і тварина надані самим собі. Цегляні стіни, бруківка, погляд, спрямований вдалечінь.

Італієць Стефано Джакоміні (Stefano Giacomini) займається фотографією з 16 років. Зараз йому 40, він працює графічним дизайнером і фотографом у великому рекламному агентстві, але збирається на вільні хліби.

Серія фотографій Стефано Джакоміні ілюструє не нову думку про те, що тварини і їхні господарі часто бувають дуже схожі. На чорно-білих знімках у позують жінки і кішки навіть забарвлення однаковий. Та й настрій подібне.

Фотограф впевнений, що на світі немає нічого прекраснішого жіночої краси. Він зрозумів це, познайомившись з чудовими скульптурами Джуліо Монтеверде. Стефано Джакоміні вирішив повторити подвиг художній скульптора, використовуючи кошти фотографії.

Стефано Джакоміні любить фотографувати при природному освітленні, часто міняючи місця зйомок і підшукуючи що-небудь оригінальне. Але в цьому плані йому пощастило, адже Італія – рай для фотографа, якому потрібні цікаві декорації для чорно-білих знімків .Подібні публікації:

  1. Захоплюючі чорно-білі фотографії від леді фотографа Hale Çokyürüyen
  2. Лампочка-гуманоїд і всі-всі-всі: чорно-білі знімки Вільяма Кастеллано
  3. Чорно-білі фотографії Нью-Йорка від Дейва Бекермана (Dave Beckerman)
  4. Дівчина в кулі: чорно-білі фотографії Мелвіна Сокольськи

Залиште свої враження!z