архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Будинок, про який можна тільки мріяти. Новий футуристичний проект сучасного особняка від A-Cero

середа, 3 Серпень 2011, Переглядів: 2,884

Будинок, про який можна тільки мріяти. Новий футуристичний проект сучасного особняка від A-Cero (10)

Цей сучасний особняк був спроектований дизайнерами іспанської студії A-Cero . Розташований у місті Посуело-де-Аларкон в Іспанії, він займає площу в 1,700 кв.м. Неймовірний простір, божевільний дизайн і затишний інтер’єр – перед вами будинок, про який можна тільки мріяти.

На першому поверсі резиденції розташовані вітальня, кухня, їдальня, головна спальня з гардеробною і ванною кімнатою, а також тренажерний зал, робочий кабінет і критий басейн. На другому поверсі можна насолодитися природою на терасі відкритого типу. Підвальне приміщення повністю призначене для відпочинку і розваг. Тут розташовані ігровий зал, масажний кабінет, кінотеатр, винний погріб, тренажерний зал, а також складські та службові приміщення.

Сад на території особняка заслуговує окремої уваги. Він був спроектований таким чином, щоб був очевидний взаємозв’язок будинку з навколишньою природою. Так як резиденція розташована на пагорбі, рослинність була посаджена каскадно, що додало саду унікальності та елегантності. Ну а натхнення дизайнери ландшафту почерпнули з японської культури.

Басейн також вражає, причому не тільки розміром (400 кв.м.). Виконаний за принципом «без краю», він візуально перетікає в озеро, а встановлена в самому центрі скульптура від Ernesto Knorr немов повисла над водою.

переклад з http://hqroom.ruПодібні публікації:

  1. Вілла O House – справжній витвір мистецтва архітекторів Philippe Stuebi і Eberhard Tröger в Швейцарії
  2. Buisson Residence – новий архітектурний проект від компанії Robert Gurney Architect
  3. Архітектура та дизайн заміського будинку від Pedro Reis в Португалії
  4. Модерністична архітектура та дизайн резиденції Vivienda 4 від студії A-cero

Залиште свої враження!z