архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Hourai 1111 – футуристична інтерпретація японського мінімалізму в готельних номерах класу люкс

середа, 3 Серпень 2011, Переглядів: 1,482

Hourai 1111 - футуристична інтерпретація японського мінімалізму в готельних номерах класу люкс (6)

Експериментальна модернізація готелю Kameya Hotel, розташованого в префектурі Ямагата (Японія), призвела до появи унікальних медитативних номерів класу люкс Hourai 1111, авторами яких стала група талановитих студентів університету Touhoku University of Arts and Design.

Інтер’єри декількох грунтовно оновлених номерів готелю є футуристичною інтерпретацією став вже класичного сучасного японського стилю оформлення житла.

З вікон номерів відкривається мальовничий морський пейзаж. Незвичайна, обтічна форма стін і стель, виконаних з деревини кипариса, стала вдячною платформою для органічної інтеграції функціональних зон і предметів меблів.

Кордон між підлогою та стелею досить умовний. Для посилення цього наочного прикладу відносності всього що нас оточує, двері, що ведуть з вітальні у ванну, є перевернутим відображенням двері в передпокій, розташованої навпроти.

Ванни кімнати декоровані темної мозаїкою, що контрастує зі світлою обробкою основного приміщення – символ співіснування протилежностей. Концепція інтер’єрів номерів покликана надати можливість видимості морського горизонту через довгі суцільні вікна з будь-якої точки приміщення і, в першу чергу, з положення лежачи на ліжку.

Цей обертаючний простір дає відвідувачам відчуття спокою і захищеності. Дві ванних кімнати, що контрастують кольоровою гамою з основним приміщенням, мають різні цілі. Одна з них відкриває панорамний вид на океан і розташовує до максимальної релаксації, а друга призначена для медитацій. Втім, інтер’єр житлової зони також максимально медітатівен. Тут немає нічого зайвого, а фізичний комфорт і прекрасний вид з вікна приводять своїх тимчасових мешканців до комфорту внутрішнього.Подібні публікації:

  1. Французька інтерпретація японського готелю. Онлайн-готель HI Matic в Парижі
  2. Muscat Cultural Center – футуристична інтерпретація древньої оманської архітектури
  3. Розкішні апартаменти класу люкс в оренду в самому центрі Амстердама
  4. Jeongok Prehistory Museum – футуристична архітектура музею раннього періоду розвитку людства

Залиште свої враження!z