архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Унікальний дизайнерський вінтажний лофт в Барселоні

вівторок, 9 Серпень 2011, Переглядів: 1,330

Унікальний дизайнерський вінтажний лофт в Барселоні (1)

Цей креативний лофт знаходиться всього лише в п’яти хвилинах їзди від Барселони (Іспанія). Його особливостями стало органічне і виразне поєднання старого і нового – демократичний і недорогий вінтаж для молодої пари з двома дітьми.

Споруда належить до пам’яток архітектури, а тому автори інтер’єру зберегли черепицю, дерев’яні балки і цегляні стіни, але загальну структуру будинку все-таки відкоригували.

Перш за все, був доданий другий рівень, де помістилася відокремлена від основного простору основна спальня. Внизу залишилися вітальня, ванна кімната, кухня і дві дитячі кімнати.

В основній, дорослій спальні дизайнери постаралися створити ностальгічну атмосферу, що нагадує старий промисловий район місцевості, в якому розташована будівля.

Обстановка будинку наповнена відновленими антикварними предметами та інтригуючими старовинними дрібницями. Зачаровуючі ефекти створюються шляхом використання контрастних кольорів, які в кінцевому підсумку створюють естетично збалансовану композицію всього будинку.

Несподіваний рожевий і його численні відтінки дивно тонко відгукуються на загальну сіро-коричневу гаму інтер’єру. Таке впровадження цих насичених кольорів привнесло в обстановку життєву енергію, індивідуальність, необхідну частку витонченості і недбалою елегантності – один з рідкісних випадків прояву благородства цього суперечливого кольору в інтер’єрі.

У кожному місці цього затишного, але прохолодного будинку хочеться затриматися, для того щоб випити чашечку кави, почитати книгу, насолодитися самотою або спілкуванням з близькими – це цілий окремий світ, маленький місто зі своєю історією і душею.

А на приналежному дому ділянці помістилося затишне патіо з басейном, рослинністю і комфортною лаунж-зоною.Подібні публікації:

  1. Casey Key Guest House – унікальний будинок-човен від американських архітекторів
  2. Сірий + оранжевий – атмосфера гармонії і новий тренд. Ідеї для дизайну інтер’єрів
  3. Shore Vista Boat Dock – унікальний будинок з водоспадом від американських архітекторів
  4. Stiletto Desk – дизайнерський жіночний стіл від студії Splinter Works

Залиште свої враження!z